Nasze typy na sobotnie mecze. Kursy powyżej 2.0

Na najbliższą sobotę postanowiliśmy wybrać trzy mecze z wyższymi kursami. Nasze typy to mecze z kursem 2.0 lub wyższym. Wybór meczy jest już bogaty, oprócz ligi włoskiej już każda liga rozpoczęła sezon. W ostatni weekend proponowaliśmy kupon na weekend z trzema typami, po jednym na każdy dzień. Nasze typy możesz sprawdzić tutaj, wszystkie trafione. Na ten weekend też proponujemy trzy mecze, ale wszystkie na sobotę i wszystkie z wyższym kursem.

Terek Grozny – Dynamo Moskwa, typ: 2, kurs: 2,15

Pierwszym meczem jest spotkanie ligi rosyjskiej. Dynamo Moskwa jest teraz w formie, w zeszłej kolejce pokonali w meczu derbowym CSKA. Co więcej, wygrali wszystkie swoje mecze ligowe i są wśród trzech drużyn z kompletem punktów. Terek natomiast przegrał ostatnio z Rubinem Kazan, wcześniej z Sochi. Ostatnie trzy mecze ligowe pomiędzy tymi drużynami były wyrównane, ale we wszystkich wygrywało Dynamo.

Hull – QPR, typ: 1, kurs: 2,60

Mecz angielskiej Championship pomiędzy Hull a QPR. Gospodarze udanie rozpoczęli zmagania ligowe od efektownej wygranej 4:1, dzięki czemu są liderem po pierwszej kolejce. Teraz mierzą się na własnym stadionie z QPR, które tylko zremisowało w pierwszym meczu. Uważamy, że Hull ma szansę wygrać i utrzymać się na pierwszym miejscu.

Dynamo Drezno – Hannover 96, typ: 1, kurs: 2,60

Na koniec proponujemy spotkanie drugiej Bundesligi pomiędzy Dynamem Drezno a Hannoverem 96. Dla nas faworytem są gospodarze, którzy mają na koncie remis i wygraną 3:0. Natomiast Hannover też ma remis oraz porażkę 0:3. Pomimo, że Dynamo to beniaminek, pokazują, że od samego początku są w niezłej formie. Bardzo dobrze prezentowali się w meczach towarzyskich a teraz kontynuują wygrywanie w lidze oraz w pucharze.

Nasze typy na sobotnie mecze:

Wybraliśmy trzy mecze, obstawiamy, że swoje mecze wygrają: Dynamo Moskwa, Hull oraz Dynamo Drezno. Oczywiście można kombinować, można wybrać jeden z naszych typów do swojego kuponu, zagrać jeden lub dwa mecze solo lub wszystkie nasze typy jako jeden kupon. Przy kuponie kurs AKO wyniesie 14,53, co oznacza, że przy zakładzie za 10zł do wygrania będzie prawie 128zł. Należy pamiętać, że wybierając mecze z wyższymi kursami akceptujemy, że jest mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego meczu i każdy wynik oceniają tak samo prawdopodobnie.

Możesz również polubić…