Obstawiamy Bundesligę, kupon na sobotnie mecze.

obstawiamy bundesligę

Obstawiamy Bundesligę. Wybieramy cztery spotkania na sobotę i tworzymy kupon. Po przerwie reprezentacyjnej mamy pownonie ogromny wybór meczy do obstawiania. Każdego dnia, każda liga oferuje swoje mecze. Przed przerwą obstawialiśmy wsyztskie mecze angielskiej Premier League a w ten weekend gramy kupon tylko z sobotnich meczy Bundesligi. Wszystkie mecze o 15:30 także nie trzeba będzie czekać długo na rozstrzygnięcie kuponu.

Pierwszy mecz to Union Berlin – Augsburg. Obstawiamy zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,67. Mecz drużyny, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała z drużyną, która jeszcze nie wygrała. Augsburg fatalnie rozpoczął sezon, po za jednym szczęśliwym remisem są same porażki.

Drugi mecz to Hoffenheim – Mainz, kurs na gospodarzy to 2,10. Zapowiada się wyrównany mecz i podejmujemy większe ryzyko niż w pierwszym meczu obstawiając na wygraną Hoffenheim. Gospodarze w ostatniej kolejce pokazali walkę i charakter w meczu z Borussią Dortmunt więc uważamy, że teraz grając u siebie z Mainz odniosą zwycięstwo.

Kolejny mecz to Freiburg – FC Koeln po kursie 2,13 na gospodarzy. W zeszłym sezonie Freiburg dwukrotnie łatwo i wysoko ogrywał FC Koeln. Ten sezon Kolonia rozpoczęła lepiej i nie spodziewamy się tak wysokiego wyniku, ale na zwycięstwo Freiburga obstawimy.

Czwarty i ostatni mecz to Leverkusen – Dortmund, kurs na gospodarzy wynosi 3,00. Tak, obstawiamy przeciwko faworytowi ponieważ uważamy, że Bayer w obecnej formie jest w sanie ograć Borussię. Leverkusen w tym sezonie efektownie wygrywa a Dortmund zaliczył już dwie porażki. W zeszłym sezonie Leverksuen na swoim sezonie też wygrało. Kurs atrakcyjny więc warto spróbować.

Obstawiamy Bundesligę

Cztery mecze, kurs AKO 22,41. Gramy za 10 zł ponieważ kupon troszkę ryzykowny i nie chcemy większej kwoty ryzykować. Mecze można obstawiać u PZBUK. Zakładając teraz konto otrzymasz cashback nawet do 500 zł.

Możesz również polubić…