Obstawiamy hity ligi włoskiej

obstawiamy hity

Obstawiamy hity ligi włoskiej! Już dziś dwa mecze z udziałem najlepszych drużyn serie A. Typujemy oba mecze i prezentujemy najciekawsze typy. Już o 18:30 pierwszy mecz pomiędzy Milanem a Romą. Wieczorem, o 20:45 starcie pomiędzy Juventusem a Napoli. Oba mecze zapowiadają się niezwykle interesująco i każdy fan piłki nożnej z niecierpliwością czeka na takie spotkania.

AC Milan – AS Roma, obstawiamy hity serie A

Na początek spotkanie w Mediolanie. Milan w ostatnich meczach prezentuje się słabo, szczególnie w meczach u siebie. Ostatnio porażka z Napoli, wcześniej porażka z Sassuolo. Mimo wszystko drużyna jest na drugim miejscu w tabeli, jest to zasługa świetnej formy z początku sezonu. Jednak z każdym meczem prezentują się coraz gorzej i pozostaje pytanie kiedy ta słabsza forma się zakończy. Przeciwnikiem w dzisiejszym meczu będzie AS Roma, aktualnie na szóstym miejscu w tabeli, drużyna która traci do Milanu aż 10 punktów. Roma na wyjazdach gra w kratkę. Potrafi przegrać z Bologną by następnie wyraźnie wygrać z Atalantą. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami dwukrotnie wygrywał Milan w Rzymie 2:1. Wcześniej był remis 3:3 i wygrana Milanu. Oznacza to, że Roma nie wygrała z Milanem od czterech spotkań. Patrząc na formę Milanu, to w tym meczu Roma będzie miała znakomitą okazję do przerwania tej passy.

Co obstawiamy? Myślimy, że mecz zakończy się remisem, kurs wynosi 3,60. W meczu powinniśmy też zobaczyć minimum dwie bramki, kurs na over 1,5 wynosi 1,20 a obie drużyny powinny strzelić gola, kurs na BTTS to 1,55.

Juventus – Napoli, hit ligi włoskiej

Drugie spotkanie to prawdziwy hit, mecz na który czekają kibice, mecz które w ostatnich latach decydował o mistrzostwie. Teraz jednak będzie to mecz trzeciej i piątek drużyny. Juventus na półmetku rozgrywek traci do lidera 12 punktów i o mistrzostwie może raczej zapomnieć. Napoli jest trzecie i w ostatnich meczach prezentowało się bardzo słabo, tylko 4 punkty w ostatnich pięciu meczach. Juventus w ostatnich czterech meczach na własnym boisku pokonywał Napoli, strzelając zawsze minimum dwie bramki. Po bardzo słabym początku sezonu forma drużyny zaczyna się stabilizować, o czym świadczy tylko jedna bramka stracona w ostatnich pięciu meczach u siebie.

Obstawiamy, że wygra Juventus – kurs wynosi 1,65. W meczu nie padnie więcej niż dwa gole, kurs na under 2,5 wynosi 1,80.

Możesz również polubić…