Obstawiamy ilość bramek w niedzielnych meczach

obstawiamy ilość bramek

Obstawiamy ilość bramek w niedzielnych meczach. Wiele najsilniejszych lig ma w ten weekend przerwę. Za tydzień wznawia rozgrywki polska ekstraklasa. W oczekiwaniu na kolejne mecze do obstawiania wybraliśmy kilka propozycji na dziś. Zdecydowaliśmy się na obstawianie ilości goli. Nie tworzymy gotowego kuponu, przedstawiamy typy na dziś. Każdy może wybrać jeden lub dwa spotkania do swojego kuponu lub zdecydować się na stworzenie nowego kuponu z naszych propozycji.

Pierwszy nasz typ to nie będzie zakład na ilość goli lecz typ na zwycięzcę meczu ćwierćfinałowego Pucharu Narodu Afryki. Obstawiamy, że Senegal pokona Gwineę Równikową po kursie 1,60. Senegal to jeden z faworytów do wygrania całego turnieju i jak na razie są na dobrej drodze do tego celu. W całym turnieju nie stracili jeszcze gola. Piłkarsko są zdecydowanie lepsi więc uważamy, że nie powinni mieć problemów z ograniem dzisiejszego przeciwnika.

Obstawiamy ilość bramek

Jeśli już jesteśmy w temacie Pucharu Narodów Afryki to dziś zostanie rozegrany drugi ćwierćfinał, Egipt – Maroko. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco a obie ekipy marzą o grze w finale. Dlatego trudno o wskazanie faworyta, bukmacherzy także podobnie wyceniają szanse obu drużyn. Obecna edycja turnieju charakteryzuje się mała ilością zdobywanych goli. Wiele meczy kończyło się wynikiem 1:0, a meczy z minimum trzema golami była bardzo mało. Mimo to chcemy zaryzykować i wykorzystać wyższe kursy na OVER 2,5. W tym meczu taki scenariusz jest realny, obie drużyny potrafią zdobywać gole a wynik 2:1 jest osiągalny dla każdej z drużyn. Kurs na zakład powyżej 2,5 gola wynosi 3,4 dlatego ryzykujemy.

Kolejny mecz reprezentacyjny, który chcemy zaproponować to Kanada- USA. Uważamy, że Amerykanie są faworytem, mimo że to Kanada jest liderem a kursy są bardzo wyrównane. Stawką tego meczu jest awans na mundial w Katarze. Wydaje się, że obie drużyny ten awans mają w miarę bezpieczny, lecz spodziewamy się otwartego meczu z golami. Podobnie jak wyżej także obstawiamy powyżej 2,5 gole z kursem 2,55.

Dodatkowo poniżej prezentujemy kilka typów na mecze ligowe gdzie proponujemy zakład na OVER 1,5 gola. Kursy są oczywiście zdecydowanie niższe, ale planujemy więcej meczy dlatego kurs AKO będzie wyższy.

  1. Cardiff – Nottingam, kurs: 1,40
  2. Royale Union – Anderlecht, kurs: 1,25
  3. Standard Liege – Mechelen, kurs: 1,22
  4. AEK – Volos, kurs: 1,19
  5. Lokomotiv Zagrzeb – Dragovaljac, kurs: 1,19
  6. Mirandes – Malaga, kurs: 1,40
  7. Porto – Maritimo, kurs: 1,17

Możesz również polubić…