Obstawiamy kupon na jutro

Obstawiamy kupon na jutro, gramy kupon na niedzielę. Wybieramy mecze z polskiej ekstraklasy i obstawiamy. W niedzielę rozegrane zostaną trzy spotkania i wszystkie znajdą się na naszym kuponie. Kurs AKO naszych trzech meczy to 10,06. Kupon oczywiście troszkę ryzykowny, jednak za mniejszą stawkę warto spróbować.

Obstawiamy kupon na niedzielę.

Pierwszy mecz już o 12:30, zmierzy się Górnik Łęczna z Zagłębiem Lubin. Delikatnym faworytem bukmacherów są goście, na których kurs wynosi 2,60. Górnik bardzo słabo rozpoczął sezon i dość długo był na ostatnim miejscu. Jednak z meczu na mecz forma i gra się poprawiała. Świadczą o tym trzy ostatnie mecze w których odnieśli trzy zwycięstwa, wszystkie na wyjazdach. Zagłębie zupełnie odwrotnie. Przyzwoity początek sezonu a z każdym kolejnym meczem było coraz gorzej. Obstawiamy zatem, że mecz zakończy się podziałem punktów, co zapewne będzie sprawiedliwym wynikiem. Kurs na remis to 3,40.

Drugi mecz to spotkanie aktualnego lidera, Lecha Poznań, z Górnikiem Zabrze, który gra coraz lepiej. Lech natomiast rewelacyjnie rozpoczął sezon, grali atrakcyjnie i skutecznie. W ostatnich meczach jednak coraz częściej zaczęli gubić punkty a gra nie była już taka efektowna. Kurs na Lech wynosi 1,60. Uważamy, że Lech wygra ten mecz, ale łatwo nie będzie.

Ostatni mecz tego dnia i ostatni mecz na naszym kuponie to spotkanie aktualnego Mistrza, Legii Warszawy z beniaminkiem, Radomiakiem Radom. Przed sezonem każdy obstawiałby Legie, nikt raczej nie spodziewał się, że Radomiak tak pozytywnie się będzie prezentował i zajmował tak wysokie miejsce w tabeli. O miejscu w tabeli Legii napisano już wiele, jednak zmiana trenera i ostatni efektowny mecz mogą dawać nadzieję. Ten mecz odpowie na wiele pytań o tym w jakim miejscu jest Legia. Radomiak z kolei nic nie musi, może wyjść i zagrać swoje i wygrać tak jak wiele z ostatnich meczy. Uważamy, że wygra Legia, jednak do kuponu dajemy zakład, że obie drużyny strzelą – kurs to 1,85.

Możesz również polubić…