Obstawiamy kupon na piątek

obstawiamy kupon na piątek

Obstawiamy kupon na piątek. Wybieramy mecze polskiej ekstraklasy i typujemy. W piątek zostaną rozegrane dwa spotkania. Obstawiamy oba mecze i gramy kupon u bukmachera Betcris, korzystając z pakietu powitalnego dla nowych graczy. Nasz kupon to tylko dwa spotkania a stawka to 50 zł. Kurs AKO naszego kuponu to 3,99 więc do wygrania mamy 175 zł.

Obstawiamy kupon na piątek

Pierwszy mecz to spotkanie pomiędzy w Mielcu, pomiędzy Stalą a Pogonią. Gospodarze dość niespodziewanie dobrze sobie radzą w rozgrywkach. Przez wielu drużyna ta była uznawana do kandydata do walki o utrzymanie. Natomiast piłkarze Stali zagrali kilka dobrych spotkań i aktualnie są w połowie stawki, czyli na 9 miejscu. Dobry start sezonu Stali został zamazany poprzez ostatnią porażkę na własnym boisku 0:3 z Widzewem. Pogoń jest druga w tabeli, mając na koncie dwie porażki i obie w meczach wyjazdowych. Ostatni mecz tych drużyn w Mielcu rozegrany był w lutym tego roku a Pogoń wygrała 1:0. Myślimy, że teraz będzie podobnie. Mecz będzie wyrównany a wygrana będzie drużyny ze Szczecina. Kurs na Pogoń to 1,95.

Drugi mecz na naszym kuponie to Jagiellonia – Wisła Płock. Gości stracili już formę z początku rozgrywek gdzie przez kilka kolejek byli liderem i zaskakiwali z meczu na mecz. Natomiast trzy porażki w ostatnich pięciu spotkaniach spowodowało, że drużyna spadła na 4 miejsce w tabeli oraz nie budzi już strachu u rywali. W tej kolejce Wisłę czeka trudny wyjazd do Jagielloni, która wygrała trzy ostatnie mecze u siebie, strzelając w nich 10 goli. Wisła wręcz przeciwnie, trzy ostatnie mecze wyjazdowe to same porażki. Naturalnie więc obstawiamy, że kryzys w Wiśle będzie trwał dalej a gospodarze wygrają ten mecz. Kurs na Jagiellonię to 2,10.

Możesz również polubić…