Obstawiamy kupon na sobotę

Obstawiamy kupon na sobotę, wybieramy tylko dwa spotkania z polskich lig. Już dzisiaj pierwsze mecze zarówno w PKO BP Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga. Pierwsze kolejki są zawsze trudniejsze do obstawiania. Nie wiemy w jakie formie są drużyny, mecze towarzyskie nie dają tej wiedzy. Mimo to wybraliśmy dwa spotkania z sobotnich meczy, w których widzimy faworytów. Kurs AKO kuponu z tych dwóch meczy to 3,27 co oznacza potencjalną wygraną w wysokości 143,88 zł przy obstawieniu kuponu za 50 zł. Kupon obstawiamy u bukmachera Betcris.

Obstawiamy kupon na sobotę, AKO 3,27

Pierwsze spotkanie jakie wybraliśmy to mecz Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa. Piłkarze Legii o zeszłym sezonie chcą jak najszybciej zapomnieć i wrócić do walki o mistrzostwo. Legia będzie miała łatwiej, ponieważ nie gra w tym sezonie w europejskich pucharach i może w 100% skupić się na lidze. W pierwszym meczu sezonu Legie czeka wyjazd do Kielc, by zmierzyć się z beniaminkiem, Koroną. Brak zwycięstwa dla Legii byłbym niespodzianką. Wydaje nam się, że drużyna z Warszawy pod wodzą nowego trenera od pierwszego meczu sezonu zagra o zwycięstwo. A Korona, nie dokonała znaczących transferów i wszystko wskazuje, że drużyna będzie walczyć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Drugi mecz do naszego kuponu to spotkanie na zapleczu ekstraklasy, pomiędzy spadkowiczem Wisłą Kraków a Sandecją Nowy Sącz. Dla Wisły spadek to olbrzymie rozczarowanie. Klub, który jeszcze jakiś czas temu dominował w lidze i walczył o Ligę Mistrzów teraz będzie walczył o powrót do Ekstraklasy. Wszystko wskazuje, że Wisła powinna wywalczyć awans a mecz na własnym boisku na początek rozgrywek jest świetną okazją to udanego startu. Liczymy na wygraną Wisły.

Możesz również polubić…