Obstawiamy mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy 2020

Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy

Dzisiaj prezentujemy kupon na mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy. Obstawiamy mecze licząc na wielkie emocje oraz na wygraną. Faza pucharowa turnieju to już innego rodzaju analiza. Tutaj jeden mecz decyduje kto awansuje a kto odpadnie. Drużyny często grają bardziej zachowawczo, a zdarza się nawet, że drużyna gra na remis licząc na awans po rzutach karnych. Obstawiając mecze tej fazy pamiętajmy, że liczy się wynik regulaminowego czasu gry, czyli po 90 minutach – bez dogrywki czy karnych.

Pierwszy mecz jaki wybieramy to mecz Włochy – Austria. Typujemy zwycięstwo Włoch a analiza wydaje się zbędna. Włosi przeszli swoją grupę bez straty bramki strzelając siedem. Wszystkie mecze wygrane, mądre rotowanie składem daje Włochom prawo myśleć o grze w finale. Austria nie zachwyciła w meczach grupowych dlatego nie wróżymy im sukcesu w tym meczu.

Belgia – Portugalia to kolejny mecz, który przykuł naszą uwagę a szczególnie wysoki kurs na Belgów. Bukmacherzy płacą 2,5 za każdą postawioną złotówkę. Analizując ten mecz mamy w głowach postawę Portugalczyków w meczu z Niemcami, oraz męczarnie z Węgrami. Wydaje się, że Belgowie odniosą zwycięstwo a wysoki kurs kusi. Podobnie w meczu pomiędzy Szwecją a Ukrainą, kurs 2,4 na Szwedów to okazja. Ukraina miała tylko kilka dobrych momentów, jednak to za mało by myśleć o awansie do półfinału.

W meczu Holandia – Czechy myślimy, że padnie dużo goli, gramy OVER 2,5 po kursie 1,87. Kurs wyższy niż na zwycięstwo Holendrów na których liczymy. Holendrzy mają ofensywny styl i w każdym meczu kreują sobie dogodne sytuacje. Mają też odpowiednich zawodników by te sytuacje wykorzystać. Czesi też łatwo nie odpuszczą. Może to być jeden z bardziej atrakcyjnych meczów tej fazy.

Pozostałe mecze odpuszczamy. Francja nie zachwyca a Hiszpania gra nieskutecznie. Anglia – Niemcy tu może być wszystko, nie odważymy się typować tego meczu.

Obstawiamy kupon, 158 zł do wygrania.

Podsumowując nasz kupon mamy cztery zdarzenia. Obstawiamy wygrane Włochów, Belgi i Szwecji oraz ilość goli w meczu Holandia – Czechy na OVER 2,5. Kurs ako na taki kupon to 17,95, obstawiamy za 10 zł a do wygrania mamy 158 zł. Trzymajcie kciuki.

Możesz również polubić…