Obstawiamy mecze Ligi Mistrzów

Obstawiamy mecze Ligi Mistrzów. Przed nami piąta kolejka. Tegoroczna faza grupowa Ligi Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Zapewne we wtorek i w środę kilka zespołów zapewni sobie awans do kolejnej rundy a część zespołów będzie musiała się pogodzić z odpadnięciem. Wybieramy zatem kilka ciekawych typów, unikamy ryzykownych meczy i obstawiamy.

Mecze Ligi Mistrzów – wtorek

Zaczynamy od meczu Benfica – Juventus. Gospodarze zagrają na własnym stadionie o przypieczętowanie awansu do kolejnej rundy. Natomiast Juventus po ostatniej niespodziewanej porażce praktycznie nie ma już szans na awans. Obstawiamy, że Benfica wygra a kurs wynosi 2,01.

Drugi mecz tego dnia jaki wybraliśmy to RB Lipsk – Real Madryt. Kurs na Real to 2,60. Wydaje się to całkiem rozsądną propozycją. W pierwszym meczu tych drużyn Real pewnie wygrał 2:0 i obstawiamy, że teraz będzie podobnie.

Z ciekawych meczy jeszcze będzie Borussia Dortmund – Manchester City. W tym meczu proponujemy zakład na ilość goli, obstawiamy minimum trzy bramki.

Mecze Ligi Mistrzów – środa

Z meczy środowych odradzamy granie na Napoli, zbyt niski kurs by ryzykować mecz, jak drużyna ma już zapewniony awans. Ciekawie zapowiada się drugi mecz w tej grupie, Ajax zmierzy się z Liverpoolem. Obstawiamy wygraną gości oraz ilość goli powyżej 2,5.

W meczu o honor Barcelona u siebie zagra z Bayernem. Kurs 2,30 na Barcelonę wydaje się warty uwagi, mając na uwadze, że Bayern ma już zapewniony awans.

Ostatni z polecanych meczy to spotkanie Atletico Madryt z Bayerem Leverkusen. Drużyna z Niemiec przechodzi przez kryzys, przegrywając w lidze oraz lidze mistrzów wiele meczy. Co ciekawe jedyny udany mecz w tym sezonie to pierwszy mecz z Atletico wygrany 2:0. W tym meczu obstawiamy, że Atletico wygra by zmazać plamę, cały czas walcząc o awans do następnej rundy.

Możesz również polubić…