Obstawiamy mecze Premier League, Boxing Day

obstawiamy mecze fuksiarz

Obstawiamy mecze Premier League, analizujemy mecze 19 kolejki. Tradycyjnie w drugi dzień świąt Premier League rozgrywa mecze. W tym roku ze względu na pandemię, trzy mecze zostały już odwołane. Przypominamy także o promocji organizowanej przez Fuksiarz. Bukmacher ten płaci 1 zł za każdą bramkę strzeloną w tej kolejce Premier League.

Obstawiamy mecze Premier League

Pierwszy mecz wybieramy na zasadzie – warto spróbować. Nie obstawiamy faworyta a gramy na niespodziankę po wysokim kursie. Mecz ten to Norwich – Arsenal. Jeszcze kilka kolejek temu nie rozważalibyśmy takiej opcji. Norwich nadal jest na ostatnim miejscu w tabeli, lecz po fatalnym początku sezonu zdarzyły im się dwie wygrane z rzędu, następnie kilka remisów i w miarę przyzwoitych meczów. Arsenal też słabo rozpoczął sezon, teraz ich gra wygląda lepiej. Natomiast brakuje im takiej ustabilizowanej formy, potrafią wygrać z lepszym oraz przegrać ze słabszym. Dlatego uważamy, że w tym meczu warto zaryzykować i obstawić wygraną Norwich po kursie 7,00 lub remis po kursie 4,60. Inną opcją jest zakład na podwójną szansę, czyli 1X po kursie 2,75.

Aston Villa – Chelsea, to kolejny mecz gdzie widzimy szansę na niespodziankę. Gospodarze po zmianie trenera grają dużo lepiej. Chelsea natomiast w ostatnich meczach zaliczała kilka wpadek. Aston Villa wygrała ostatnio z Leicester czy Brighton oraz dobrze zaprezentowała się w przegranym meczu z Manchester City. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami, z maja tego roku Aston Villa wygrała 2:1. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 4,90 a remis to 3,70. Uważamy, że warto spróbować.

Ostatni mecz jaki proponujemy do obstawiania to West Ham z Southampton. Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli sezon, jednak w grudniu złapał ich delikatny kryzys, tylko jeden remis w czterech ostatnich meczach oraz trzy porażki. Mecz z Southampton wydaje się idealny by się przełamać i przerwać niekorzystną serię. Goście tylko raz wygrali w meczu wyjazdowym i prezentują dość ustabilizowaną, słabą formę. Kurs na West Ham to 1,85.

Możesz również polubić…