Obstawiamy mecze Premier League – 13 kolejka

Obstawiamy mecze Premier League. Fuksiarz przygotował promocję na Black Weekend, w której należy obstawiać mecze 13 kolejki Premier League. Postanowiliśmy pomóc i po krótkiej analizie przedstawić nasze typy na wszystkie mecze tej kolejki. Pięć meczy zaplanowano na sobotę a pięć na niedzielę. W konkursie wygrywa 10 zwycięskich kuponów z najwyższym kursem. Oznacza to, że nie trzeba obstawiać wszystkich meczy. My prezentujemy nasze typy na każdy mecz, a decyzja o obstawieniu w konkursie należy do każdego gracza indywidualnie.

Obstawiamy mecze Premier League

  1. Arsenal – Newcastle, typ:1, kurs: 1,50. Faworytem gospodarze, Arsenal fatalnie rozpoczął sezon, jednak z meczu na mecz grają coraz równiej i już są na piątej pozycji w tabeli. Newcastle jest ostatni i jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Co ciekawe Newcastle ostatni raz wygrało na wyjeździe z Arsenalem w 2010 roku a ostatniego gola strzelili w 2014 roku. Zalecamy jednak ostrożność w przypadku obstawiania tego meczu, jest duża szansa na remis a kurs na Arsenal jest dość niski.
  2. Crystal Palace – Aston Villa, typ: X, kurs: 3,30. W tym meczu większość graczy obstawi na gospodarzy. Aston Villa zmieniła trenera i może okazać się, że to już nie będzie ta sama słaba drużyna z początku sezonu. Ostatni mecz z Brighton pokazał, że drużyna ma potencjał.
  3. Liverpool – Southampton, typ: 1, kurs: 1,30. Kolejny mecz gdzie jest wyraźny faworyt, niski kurs a może być to pułapka. Southampton mimo, że w meczach wyjazdowych przeciwko Liverpoolowi ostatnio nie strzelał nawet bramek, to niejednokrotnie sprawiał niespodzianki w meczach z wyżej notowanym rywalem. Zalecamy ostrożność.
  4. Norwich – Wolves, typ: 2, kurs: 2,20. Następny mecz trudny do obstawienia. Norwich miało fatalny początek sezonu, ale dwa ostatnie mecze dość niespodziewanie wygrali. Ten mecz zweryfikuje ich formę i dyspozycję. Nie uważamy, że drużynę stać na trzecie zwycięstwo z rzędu i obstawiamy na Wolves.
  5. Brighton – Leeds, typ: X, kurs: 3,40. Ostatni mecz sobotni pomiędzy drużynami, które aktualnie są w słabszej formie. Dlatego uważamy, że remis będzie sprawiedliwym wynikiem.
  6. Brentford – Everton, typ: X, kurs: 3,20. Pierwszy mecz niedzielny, gospodarze po niezłym początku sezonu złapali dołek i przegrali trzy ostatnie mecze na własnym stadionie. Everton nie wygrało na wyjeździe już od czterech kolejek. Dla nas zatem to kolejny mecz, gdzie wydaje się, że zakończy się remisem.
  7. Burnley – Tottenham, typ: 1, kurs: 3.55. Drużyny te grały niecały miesiąc temu w meczu pucharowym, spotkanie to zakończyło się wygraną Tottenhamu. Jednak w lidze grają w kratę, zwycięstwa przeplatają porażkami. W ostatnich czterech meczach wyjazdowych, Tottenham strzelił tylko jedną bramkę. Burnley jest nisko w tabeli i taki mecz może być okazją do przełamania się.
  8. Leciester – Watford, typ: X, kurs: 4,10. Kolejny mecz, który typujemy przeciwko faworytowi. Mecz powinien być wyrównany a Leicester nie jest drużyną na tyle pewną by ich obstawiać po kursie 1,65.
  9. Manchester City – West Ham, typ: 1, kurs: 1,30. Na koniec najciekawsze mecze. Ten do zastanowienia się czy nie odpuścić, kurs na City jest bardzo niski a West Ham potrafił wygrać z Liverpoolem czy choćby w meczu pucharowym właśnie z Manchesterem City.
  10. Chelsea – Manchester United, typ: 1, kurs: 1,58. Ostatni mecz i nasz typ na gospodarzy. Chelsea jest w formie, wygrywa mecz z meczem i nie powinni mieć problemu z pogrążonym w kryzysie Manchesterem United.

Jeśli jeszcze nie masz konta na Fuksiarz, kliknij tutaj by założyć konto. Nowi gracze mogą dodatkowo skorzystać z oferty powitalnej i zgarnąć CASHBACK do 500 zł.

Możesz również polubić…