Obstawiamy Puchar Polski

Na najbliższe dni obstawiamy Puchar Polski. Mecze 1/8 finału Pucharu Polski odbędą się we wtorek, środę oracz czwartek. Wybieramy zatem najciekawsze mecze i prezentujemy nasze typy. Są to zawsze emocjonujące rozgrywki, najlepsze drużyny z niższych lig mają okazję spotkać się z najsilniejszymi drużynami z Ekstraklasy. Nie raz widzieliśmy już niespodzianki. O awansie decyduje jeden mecz więc wszystko jest możliwe. Zobaczymy czy tak będzie w tej rundzie.

Obstawiamy Puchar Polski – 1/8 finału

Zaczynamy od meczu Korona Kielce – Górnik Łęczna. Korona walczy o powrót do Ekstraklasy i to jest ich główny cel. Po bardzo dobrym początku sezonu zespół się pogubił i stracił prowadzenie w tabeli. Ostatni mecz to kompromitująca porażka z Puszczą 5:2. Górnik natomiast zamyka tabelę Ekstraklasy i wydaje się, że do ostatniej kolejki zespół będzie walczył o utrzymanie. W tym meczu typujemy, że górą będą goście. Pytanie tylko czy mecz zakończy się zwycięstwem Górnika, czy do awansu będzie potrzebna dogrywka lub rzuty karne. Kurs na awans Górnika to 2,05.

Następny interesujący mecz to dwie ekipy z Ekstraklasy: Bruk-Bet Termalika kontra Raków. Drużyna z Częstochowy jest zwycięzcą zeszłorocznej edycji Pucharu. Raków jest na tyle silny i ma mocną kadrę, że jest w stanie wygrać ten puchar drugi raz z rzędu. Pokonanie jednej z najsłabszych drużyn ligi powinno być formalnością. Kurs na wygraną Rakowa to 1,95.

Ostatni nasz typ to spotkanie Widzew Łódź – Wisła Kraków. Gospodarze walczą o powrót do Ekstraklasy po kilku latach przerwy. Są na dobrej drodze, grają w sposób skuteczny i efektowny. Wisła gra natomiast w kratkę. Drużyna ma problem ze złapaniem dobrej formy w kilku meczach z rzędu, a w lidze przegrała dwa ostatnie mecze. Dla obu tych drużyn wygrana będzie potrzebna, dlatego obstawiamy ofensywny styl minimum trzema bramkami w meczu. Kurs na OVER 2,5 wynosi 1,80.

Możesz również polubić…