Obstawiamy pucharowe mecze polskich drużyn.

obstawiamy europejskie puchary
Liga Mistrzów

Tradycyjnie przed rozpoczęciem nowego sezonu polskiej ligi, zaczynają się mecze eliminacyjne do europejskich pucharów. W tym sezonie w eliminacjach do Ligi Mistrzów gra Legia Warszawa. Natomiast w meczach eliminacyjnych do Ligi Konferencji Europy zagrają Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin oraz Śląsk Wrocław. Obstawiamy zatem mecze polskich drużyn, licząc na atrakcyjne widowiska i awanse polskich drużyn do kolejnych rund.

Legia Warszawa – Flora

W meczu Mistrza Polski faworyt może być tylko jeden. Legia w poprzedniej rundzie pokonała znacznie silniejszą drużynę, mistrza Norwegii. W tej rundzie czeka Mistrz Estonii, teoretycznie słabsza drużyna, gdzie porażka Legii była by sensacją. Tak jak i w pierwszej rundzie, ponownie obstawiamy zwycięstwo Legii. Kurs na zwycięstwo jest bardzo niski, dlatego szukamy innej opcji do obstawienia. Możemy zaproponować ilość goli, powyżej 2,5 po kursie 1,7. Legia będzie chciała w pierwszym meczu wygrać jak najwyżej by rewanż był tylko formalnością. Możemy też zagrać na kombinacje: zwycięstwo Legii oraz ilość goli ponad 2,5 – kurs wtedy wynosi 1,82. To jest właśnie nasz typ na ten mecz.

Ararat – Śląsk Wrocław

Śląsk podobnie jak Legia ma już pierwszy zwycięski dwumecz za sobą. W kolejnej rundzie przeciwnik będzie już silniejszy niż drużyna z Estonii. Pierwszy mecz Śląsk zagra na wyjeździe, na bardzo trudnym terenie w Armenii. Mimo, że polska drużyna jest faworytem tego spotkania to uważamy że o zwycięstwo w pierwszym meczu może być trudno. Generalnie jest to ciężki mecz do obstawiania dlatego szukamy bezpiecznej opcji, uważamy że Śląsk awansuje do kolejnej rundy ale nie koniecznie wygrywając pierwszy mecz. Obstawiamy zatem ilość goli Śląska poniżej 1,5 po kursie 1,55.

Suduva – Raków Częstochowa

Drużyna z Częstochowy debiutuje w europejskich pucharach po świetnym sezonie i dość nieoczekiwanym sukcesie. Dodatkowo kilka dni temu wygrali Superpuchar Polski. Skład Rakowa jest podobny z poprzedniego sezonu, nie było rewolucji kadrowej, nie było wielkiej wyprzedaży oraz nie było spektakularnych transferów. Raków jest zdecydowanym faworytem do awansu i powinni też wygrać w pierwszym meczu wyjazdowym. Kurs to 1,75.

Pogoń Szczecin – Osijek

Zdecydowanie najtrudniejsze zadanie ma drużyna ze Szczecina. Pogoń miała pecha w losowaniu i już w pierwszym swoim meczu trafili na silną drużynę z Chorwacji. Pogoń pierwszy mecz zagra u siebie i będą musieli uzyskać korzystny wynik by nie stracić szans na awans już w pierwszym meczu. W poprzednim sezonie Pogoń słynęła z dobrej gry w defensywie i nie traciła zbyt wiele bramek. Osijek ma w perspektywie rewanż na własnym stadionie dlatego też nie rzucą się do ataków w tym meczu. Obstawiamy więc ilość goli, poniżej 2,5 po kursie 1,75.

Obstawiamy polskie drużyny – podsumowanie

Chcielibyśmy, żeby wszystkie drużyny awansowało do kolejnych rund. Zdajemy sobie sprawę, że będzie o to trudno. Wydaje się nam, że Legia i Raków wywalczą awans bez problemu po dwóch zwycięstwach. Śląsk może się męczyć w pierwszym meczu wyjazdowym ale u siebie powinien przypieczętować awans. Najtrudniej będzie miała Pogoń więc mocno trzymamy kciuki.

Możesz również polubić…