Obstawiamy remisy i nie tylko w meczach eliminacyjnych.

Obstawiamy remisy w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Katarze. Poniżej przedstawiamy nasze typy na remisy, typy na ilość goli oraz inne ciekawe zakłady na piątkowe i sobotnie mecze. Nie tworzymy jednego kuponu tylko dajemy propozycje kilku typów, tak by każdy mógł z nich wybrać najciekawsze i stworzyć swój kupon.

Zanim przedstawimy nasze typy, pokażemy czego nie obstawiamy. W tej kolejce jest kilka meczów tak zwanych „pułapek” gdzie jest wyraźny faworyt a kurs wynosi pomiędzy 1,1-1,3. Odpuszczamy takie mecze ze względu na nie opłacalność zakładu. Dlatego odradzamy obstawiania wygranych: Czarnogóry, Holandii, Chorwacji, Macedonii Północnej, Niemiec, Danii, Austrii, czy Anglii. Nie typujemy też meczu Polski z San Marino. Prawdopodobnie wiele z tych drużyn a może nawet wszystkie wygrają swoje mecze. Jednak uważamy, że przy tak niskich kursach nie jest opłacalne takie obstawianie.

Obstawiamy remisy w następujących meczach:

Pierwszy typ na remis to starcie pomiędzy Turcją a Norwegią. Mecz ekip walczących o bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata. W pierwszym starciu pomiędzy tymi drużynami Turcy łatwo wygrali. Teraz grają u siebie i są faworytem. Uważamy jednak, że dla Norwegów jest to mecz z kategorii które trzeba wygrać. Pytanie tylko czy są na tyle mocni by tego dokonać na trudnym terenie. Na pewno będzie to wyrównany mecz walki i mamy nadzieje, że zakończy się remisem.

Drugi mecz, który typujemy na remis to Estonia z Białorusią. Mecz drużyn, które już nie liczą się w walce o awans. Jest to mecz gdzie na papierze silniejsza wydaje się być Białoruś, która ostatnio jest bez formy i tylko przegrywa. Estonia z drugiej strony w kilku meczach pokazała solidny futbol. Białoruś wygrała pierwszy pojedynek na własnym stadionie, jednak uważamy, że w rewanżu o wygraną będzie znacznie trudniej a mecz zakończy się podziałem punktów.

Obstawiamy ilość goli w następujących meczach:

Mecz pomiędzy Szkocją a Izraelem naszym zdaniem zakończy się z wieloma bramkami. Typujemy OVER 2,5 po kursie 2,30 pomimo, że bukmacherzy szacują UNDER 2,5. Uważamy, że w tym meczu padną gole ponieważ obie ekipy zagrają o wygraną by przedłużyć szansę na awans. Izrael w meczach wyjazdowych pokazywał, że w meczach z ich udziałem oglądaliśmy sporo bramek, czasami cztery lub nawet pięć.

Drugi mecz z typem na ilość goli to mecz Finlandia – Ukraina. W tym spotkaniu zgadzamy się z bukmacherami i typujemy UNDER 2,5 po kursie 1,57. Finlandia to drużyna konkretna i solidna ale minimalistyczna. Najczęściej kończy mecz wynikiem 1:0. Natomiast Ukraina jak na razie wszystkie mecze eliminacyjne zremisowała, z czego aż cztery razy w stosunku 1:1. Dlatego uważamy, że typ na poniżej 2,5 goli w tym meczu za jak najbardziej realny.

Czy mamy typ na wygraną?

Na koniec wybraliśmy jeden mecz, gdzie tradycyjnie obstawiamy kto wygra. Uważamy, że najbezpieczniejszym meczem w tej kolejce uwzględniając atrakcyjność kursu jest mecz Rosja – Słowacja z typem na gospodarzy. Kurs na wygraną Rosji to 1,85. Uważamy, że na własnym stadionie Rosjanie są inną drużyną i zrewanżują się Słowakom za wcześniejszą porażkę.

Możesz również polubić…