Obstawiamy serie A, dwa mecze – cztery typy.

Obstawiamy serie A, dziś zostaną rozegrane dwa mecze. Zaprezentujemy nie dwa a cztery typy, porównany kursy i stworzymy kupon. Oba mecze zapowiadają się bardzo wyrównane więc emocji nie zabraknie. W pierwszym meczu spotkają się Napoli z Romą. Bardzo istotny mecz dla obu drużyn, gospodarze ciągle walczą o mistrzostwo a Roma liczy na walkę o czwarte miejsce do ostatniej kolejki. W dugim meczu Atalanta, która straciła miejsce dające puchary zmierzy się z nieobliczalną Veroną. Dla fanów włoskiej serie A dzisiejszy wieczór to będzie prawdziwa uczta.

Obstawiamy serie A

Pierwszy mecz zaczyna się o godzinie 19:00. Napoli na własnym stadionie podejmie Romę. Gospodarze ostatnio rozczarowują i gubią punkty. Porażki u siebie z Fiorentiną i Milanem sprawiły, że drużyna ma ciągle kilka punktów straty do liderującej dwójki z Mediolanu. Co więcej w tym sezonie na własnym boisku Napoli nie jest takie groźne jak to bywało w poprzednich sezonach. w 16 meczach zanotowali aż 5 porażek. Roma po średnim początku sezonu gra coraz lepiej. Na wyjazdach nie przegrała w ostatnich pięciu meczach. Roma jak dziś wygra to zbliży się do czwartego miejsca na trzy punkty. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to bezbramkowy remis natomiast ostatnie starcie w Neapolu to wygrana gospodarzy aż 4:0. Na ten mecz mamy dwa zakłady i długo się zastanawialiśmy, który obstawić na naszym kuponie. Spodziewamy się wyrównanego i ostrego meczu. Dlatego nasze typy to remis oraz ilość kartek powyżej 6,5.

W drugim meczu Atalanta zagra z Veroną. Gospodarze dość długo zajmowali miejsce w top4 jednak po ostatnich dwóch porażkach z rzędu spadli na 8 miejsce. Strata do siódmej Fiorentiny wynosi 5 punktów więc Atalanta musi dziś wygrać by nie stracić sezonu, kończąc poza miejscami dającymi możliwość gry w europejskich pucharach. Aby pokazać jak słaby jest to sezon w wykonaniu Atalanty, wystarczy spojrzeć na mecze domowe i tylko cztery zwycięstwa w sezonie. Verona natomiast zajmuje miejsce w środku tabeli. Drużyna potrafiła wygrywać z silnymi zespołami i gubić punkty ze słabszymi. Na wyjazdach tylko trzy wygrane oraz całkiem sporo remisów. Kurs na Atalantę jest dość niski, dlatego proponujemy alternatywę w postaci BTTS.

Porównanie kursów

Obstawiamy serie A, prezentujemy dwa kupony:

  1. Napoli – Roma: X, Atalanta – Verona: 1
  2. Napoli – Roma: powyżej 6,5 żółtych kartek, Atalanta – Verona: BTTS

Porównaliśmy też kursy oferowane przez największych bukmacherów na nasz pierwszy kupon. Najniższy kurs AKO oferuje BETFAN, natomiast najwyższe kursy dostępne są w Fortunie i Betcris.

obstawiamy serie A

Możesz również polubić…