Obstawianie Ligi Mistrzów

Obstawianie Ligi Mistrzów. Typujemy mecze z wtorku i środy. Liga Mistrzów jest na półmetku rozgrywek. Mamy rozegrane trzy kolejki i powoli w kilku grupach sytuacja staje się klarowna. Natomiast w części grup każda z drużyn jeszcze ma szansę na awans, tak więc emocji w najbliższych meczach nie braknie. Na najbliższy wtorek i środę przygotowaliśmy kilka typów, które prezentujemy poniżej warz z krótkim komentarzem.

Obstawianie Ligi Mistrzów – nasze typy

Na początek przedstawiamy trzy mecze, które wydają się pewne ale o niskim kursie dlatego analiza wydaje się zbędna. Mowa tu o meczach gdzie faworytami są: Bayern Monachium, Real Madryt oraz Manchester City. Kursy na te drużyny są w okolicach 1,20.

Pierwszy typ jaki polecamy to mecz Milan – Porto, gdzie typujemy na gospodarzy. Kurs na Milan to 2,10 i wierzymy, że Milan musi ten mecz wygrać by zostać w grze. Na razie są na ostatnim miejscu w grupie, bez zdobytego punktu. Drużyna ma aspiracje na wyjście z grupy i ten mecz będzie meczem o wszystko.

Drugi mecz to Borussia – Ajax, gdzie podobnie typujemy zwycięstwo gospodarzy, po kursie 2,50. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wysoką wygraną Ajaxu. Ten mecz będzie zupełnie inny, zarówno Ajax jak i Borussia są innymi drużynami w meczach u siebie i wyjazdowych.

Następny typ to Villarreal – Young Boys. Kurs na wygraną Villarrealu to tylko 1,55, jednak uważamy, że to w miarę bezpieczny typ i polecamy. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Hiszpanie wygrali pewnie 4:1. Young Boys w ostatnich meczach gra bardzo słabo i przegrywa.

Ostatni typ to remis w meczu Wolfsburg – Red Bull Salzburg. Kurs na podział punktów to 3,50. W pierwszym meczu Red Bull wygrał 3:1, teraz jednak Wolfsburg będzie chciał na swoim boisku wygrać. Red Bull wydaje się silniejszą drużyną i uważamy, że po wyrównanym meczu będzie remis.

Na koniec mały bonus w postaci dodatkowego typu o wysokim kursie. Typujemy, że w Sheriff Tiraspol strzeli przynajmniej dwa gole w meczu z Interem. Kurs na taki zakład to 4,85. Warto spróbować, patrząc jakie błędy w tym sezonie popełnia defensywa Interu.

Możesz również polubić…