Obstawianie meczy 1 Ligi. Kupon na weekend.

obstawianie meczy 1 Ligi

Obstawianie meczy 1 Ligi. Prezentujemy kupon na weekend złożony ze spotkań rozgrywanych na zapleczu ekstraklasy. W związku z meczami reprezentacyjnymi mamy przerwę w rozgrywkach ligowych na najwyższym poziomie, dlatego szukamy meczy do obstawiania z niższych lig. Wytypowaliśmy mecze siódmej kolejki Fortuny 1 Ligi.

Korona Kielce – Miedź Legnica, typ: X, kurs: 3,30

Pierwszy mecz jaki wybraliśmy to spotkanie na szczycie. Aktualny lider, Korona Kielce podejmuje u siebie trzecią drużynę, Miedź Legnica. Korona rewelacyjnie rozpoczęła sezon i wygrała wszystkie mecze. Ostatnie trzy spotkania były bardzo wyrównane a zwycięstwa były skromne, 1:0. Miedź też udanie rozpoczęła rozgrywki, wciąż jest niepokonana w lidze. Uważamy, że po tym meczu obie drużyny dalej pozostaną bez porażki, ponieważ obstawiamy remis. Ostatnie pięć meczy pomiędzy tymi drużynami kończyły się remisami.

ŁSK Łódź – Resovia Rzeszów, typ: 1, kurs: 1,70

Drugi mecz do kuponu weekendowego to spotkanie pomiędzy ŁKSem Łódź a Resovią Rzeszów. ŁKS ma aspiracje by awansować do ekstraklasy. Resovia w miare przyzwoicie rozpoczęła sezon, jednak ostatnie cztery mecze są bez wygranej. ŁKS przegrał jak na razie tylko raz, z Koroną. Spodziewamy się wyrównanego meczu jednak wierzymy, że ŁKS chcący awansować, musi takie mecze wygrywać.

Odra Opole – Widzew Łódź, typ: X, kurs: 3,30

Kolejny mecz gdzie typujemy remis. Widzew aktualnie jest na drugim miejscu i odniósł pięć zwycięstw i jedną porażkę. Ma też najwięcej goli strzelonych ze wszystkich drużyn. Dość nie oczekiwanie drużyna ta włącza się do walki o awans. Odra Opole rozpoczęła w kratkę, trzy zwycięstwa i trzy porażki. Czyli grają drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie remisowały. Spodziewamy się wyrównanego meczu a remis jak najbardziej możliwy.

Obstawianie meczy na weekend.

Proponujemy kupon z tymi trzema meczami. Oczywiście gramy remisy, kurs jest wyższy dlatego obstawiamy za mniejszą kwotę. Kurs AKO takiego kuponu wynosi 18,51. Przy zakładzie za 10 zł możemy wygrać 163 zł.

Możesz również polubić…