Obstawianie meczy Ligi Mistrzów, gramy o 159zł

obstawianie meczy w lidze mistrzów

Proponujemy obstawianie meczy rewanżowych w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wszystkie mecze już we wtorek, więc jest z czego wybierać. Tworzymy zatem kupon z kilku meczy. Zwycięzcy tej rundy będą mieli przed sobą jeszcze jeden etap, z którego wygrani awansują do fazy grupowej. Jest o co walczyć i jesteśmy pewni, że wszystkie drużyny zagrają z pełnym zaangażowaniem. Przed tygodniem obstawialiśmy pierwsze mecze, wybraliśmy kilka typów na remisy jednak wyniki były inne. Teraz nie ryzykujemy tak i wybieramy pewniejsze opcje.

Pierwszy mecz jaki wybraliśmy to Sheriff Tiraspol kontra Crvena Zvezda. To ze zwycięzcą tego meczu może zagrać Legia jeśli pokona Dynamo. W pierwszym meczu padł remis mimo, że to Crvena uważana była za faworyta. Teraz Serbów czeka rewanż na trudnym terenie i o zwycięstwo może być trudno. Dlatego wybieramy typ na ilość goli. Uważamy, że padną bramki i typujemy powyżej 1,5. Kurs to tylko 1,34, ale duże prawdopodobieństwo trafienia.

W kolejnym meczu Slavia Praga będzie walczyć by odrobić stratę z pierwszego meczu z Ferencvaros. Muszą strzelić przynajmniej dwie bramki po tym jak niespodziewanie przegrali w pierwszym meczu. Kurs, że padną minimum dwie bramki to 1,25 i to jest nasz kolejny typ.

Dokładamy mecz Benfiki ze Spartakiem, w pierwszym meczu drużyna z Lizbony gładko wygrała 2:0. W tym meczu, na własnym boisku też będą faworytem. Pomimo niskiego kursu wynoszącego 1,45 obstawiamy wygraną Benfiki.

Trudne zadanie jest przed Glasgow Rangers, którzy niespodziewanie przegrali pierwszy mecz i teraz na własnym boisku muszą wygrać z Malmo by awansować. Kurs na wygraną Rangers to 1,55. Uważamy, że warto obstawić.

Bardzo byśmy chcieli by do kolejnej rundy awansowała Legia Warszawa. Faworytem bukmacherów jest Dynamo z kursem 2,15. Uważamy, że Legia ma szansę, ale musi zagrać bezbłędnie i mieć trochę szczęścia. Dlatego odpuszczamy ten mecz i nie obstawiamy.

Obstawianie meczy Ligi Mistrzów, kurs AKO 3,61

Z czterech meczy, które opisaliśmy wyżej kurs wynosi 3,61. Przy zakładzie 50 zł można wygrać 159 zł. Szansa jest duża, drużyny który wybraliśmy muszą wygrać by awansować lub są silniejsze więc w tych meczach powinny padać gole.

Możesz również polubić…