Obstawianie meczy na weekend, propozycja kuponu.

W najbliższy weekend rozpoczyna zmagania polska Ekstraklasa oraz kilka innych lig, w tym austriacka czy belgijska. Na silniejsze ligi musimy jeszcze kilka tygodni poczekać. Z dostępnych meczy wybieramy najpewniejsze i tworzymy kupon na weekend. Obstawianie meczy w pierwszych kolejkach zawsze obarczone jest większym ryzykiem. W klubach są nowi zawodnicy, drużyny są po okresie przygotowawczym i nigdy nie wiadomo w jakiej są formie. Cztery polskie drużyny pierwsze mecze mają już za sobą, mowa o eliminacjach do europejskich pucharów. Analizowaliśmy te mecze i pomyliliśmy się w przypadku Rakowa oraz Śląska.

Obstawianie meczy na weekend – kupon AKO, gramy o 260 zł.

Do naszego kuponu wybraliśmy 5 meczy, które uważamy za najpewniejsze. Kurs AKO wyniósł 5,93 a obstawiamy za 50zł z potencjalną wygraną w kwocie: 260,92 zł.

Z sobotnich meczy wybieramy mecze z ligi czeskiej i austriackiej. Sparta Praga gra z Olomouc oraz Rapid Wiedeń z Hartberg. W obu tych meczach obstawiamy zwycięstwa gospodarzy. Przed własną publicznością zagrają drużyny aspirujące do mistrzostwa. Trzecim meczem jaki wybieramy to mecz polskiej ligi: Legia Warszawa – Wisła Płock. Długo zastanawialiśmy się czy nie odpuścić tego meczu. Legia we wtorek gra rewanż z Florą, pierwszy mecz zakończył się minimalną wygraną. Oczywiste jest, że Legia musi zagrać na 100% we wtorek, a na mecz ligowy trener dokona kilku zmian w składzie. Jednak Legia ma na tyle szeroką i mocną kadrę, że powinni wygrać w meczu u siebie z przeciętną Wisłą Płock. Dodatkowo piłkarze będą chcieli się zrehabilitować za styl gry z ostatniego meczu, dlatego dodaliśmy ten mecz do kuponu.

W niedziele zaczyna zmagania mistrz Belgi: Clube Brugge w meczu z Eupen. Uważamy, że każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy to będzie sensacja. Dlatego też kurs jest bardzo niski, tylko 1,20. Drugim meczem tego dnia to mecz ligi duńskiej. W drugiej kolejce FC Kopenhaga podejmie Silkeborg. Gospodarze w czwartek pewnie poradzili sobie w meczu pucharowym i teraz mogą skupić się tylko na lidze. W pierwszej kolejce był tylko remis, dlatego kolejna strata punktów już na początku zmagań mocno utrudniła by walkę o mistrzostwo.

obstawianie meczy - kupon
obstawianie meczy na weekend – kupon o 260zł

Możesz również polubić…