Obstawianie Mistrzostw Europy 2024

Obstawianie Mistrzostw Europy 2024 obiecuje ekscytujące starcia, ze szczególnym uwzględnieniem meczu Anglia vs. Włochy, gdzie emocje i widowiskowa gra spotykają się z nadzieją na udział w turnieju. W nadchodzących meczach piłkarskich, zarówno Anglia jak i Szwecja, stoją przed ważnymi wyzwaniami. Anglia będzie próbować zapewnić sobie miejsce na Mistrzostwach Europy 2024, a przeciwnikiem będzie Włochy, którzy pod wodzą Luciano Spalletti nabierają tempa. Obie drużyny często strzelają bramki, co sugeruje emocjonujący mecz.

Z kolei Szwecja, mimo że ma trudności w walce o awans do Niemiec w eliminacjach, stara się nadrobić punktową stratę do Austrii. Belgia jest już pewna udziału w turnieju i ma w swoich szeregach Romelu Lukaku, który jest w znakomitej formie. Mecz ten zapowiada się na starcie drużyny w formie z przewagą Belgów. Oba mecze obiecują emocje i widowiskową grę, a fani piłki nożnej na pewno nie będą się nudzić, śledząc te starcia na boisku.

Obstawianie Mistrzostw Europy 2024: Anglia – Włochy

W nadchodzącym meczu pomiędzy Anglią a Włochami, można spodziewać się bramek, ponieważ w sześciu z ostatnich ośmiu spotkań obu drużyn padały gole. W przypadku reprezentacji Włoch, w czterech z pięciu ostatnich meczów międzynarodowych również obie drużyny zdobywały bramki.

Anglia ma na koncie serię zwycięstw w swoich ostatnich 12 meczach eliminacyjnych do Euro, ale tym razem może być to bardziej wymagające spotkanie, ponieważ Włosi zaczynają nabierać tempa pod wodzą Luciano Spalletti. Mimo że Włochy straciły punkty w swoim pierwszym meczu pod jego wodzą przeciwko Macedonii Północnej, to następnie pokonały Ukrainę i Maltę, dając sobie szansę na wyprzedzenie Anglii.

Włosi mogą sprawić kłopoty Anglikom, zwłaszcza jeśli rozpoczną mecz dynamicznie, podczas gdy gracze reprezentacji Anglii mieli dziesięciodniową przerwę od meczów. Jednak drużyna pod wodzą Garetha Southgate’a ma jakość, by ostatecznie wyjść zwycięsko. Warto zauważyć, że Jude Bellingham jest kluczowym zawodnikiem w kreatywnym środku pola Anglii i zdobył bramki w pięciu z ostatnich siedmiu meczów, zarówno w klubie, jak i reprezentacji. Dlatego może być on cennym wyborem jako strzelec bramki w tym spotkaniu.

Belgia – Szwecja

W piątek Belgia pokonała Austrię 3-2, co pomogło Szwecji w zachowaniu szans na awans do Mistrzostw Europy, podczas gdy Belgia już zapewniła sobie miejsce na turnieju. Niemniej jednak, szanse Szwecji na awans do Niemiec z tej grupy wydają się niewielkie, ponieważ tracą do Austrii siedem punktów, a do rozegrania pozostało im tylko dziewięć meczów. Jedno zwycięstwo Austrii wystarczyłoby, aby zapewnić im pierwsze miejsce w grupie, podczas gdy Szwedzi mają trudności z dorównaniem dwóm najlepszym zespołom w tej grupie.

Belgia zapewniła sobie miejsce na Mistrzostwach Europy dzięki znakomitej formie Romelu Lukaku, który jest najlepszym strzelcem w eliminacjach z dziewięcioma golami na koncie w siedmiu występach. Napastnik ten strzelił bramki w ośmiu z dziewięciu ostatnich meczów zarówno w klubie, jak i reprezentacji, co sprawia, że jest w doskonałej formie przed zbliżającym się starciem.

Lukaku prawdopodobnie zwiększy swoje konto bramkowe w poniedziałek, ponieważ Szwecja ma trudności z dorównaniem najlepszym dwóm zespołom. Przegrali oni dwoma lub większą liczbą bramek we wszystkich trzech dotychczasowych spotkaniach z Belgią i Austrią, podczas gdy „Czerwone Diabły” mają korzystny bilans bramkowy w sześciu ostatnich meczach. Gospodarze wygrali cztery mecze z rzędu, strzelając w tym czasie 12 bramek. Grupa ta emanuje pewnością siebie i liczy na sukces na Mistrzostwach Europy w przyszłym roku. Dlatego warto obstawiać, że Belgia utrzyma swoją dobrą formę i odniesie pewne zwycięstwo nad Szwecją.

Możesz również polubić…