Pakiet powitalny w Betcris, 1400 pln na start

Pakiet powitalny w Betcris – zgarnij nawet 1400 pln na start. Betcris zaktualizował swoją ofertę powitalną dla nowych graczy. Teraz dokonując rejestracji można zgarnąć w bonusach aż 1400 pln.

Pakiet powitalny, krok po kroku

ZAŁÓŻ KONTO, wypełnij krótki formularz rejestracyjny, na którym znajdziesz opcję zgód marketingowych, wymaganych do otrzymania bonusu. Proces założenia konta jest prosty i potrwa zaledwie kilka minut.

WPISZ KOD: BC1400, podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” wpisz podany kod, wielkość liter nie ma znaczenia.

ODBIERZ PAKIET POWITALNY Z ŁĄCZNĄ KWOTĄ BONUSÓW W WYSOKOŚCI 1400 PLN – pamiętaj, że promocja łączy się również z innymi bonusami.

krok 1

Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN (niższa wpłata nie kwalifikuje się do odebrania bonusu!). Postaw swój pierwszy zakład za kwotę minimum 50 PLN (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). Uzyskaj 100% BONUSU równego stawce pierwszego zakładu do kwoty 400 PLN (min. kwota bonusu to 44 PLN). Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierających tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8.

pakiet powitalny

Wykonaj drugą wpłatę w wysokości minimum 50 PLN i postaw zakład za minimum 50 PLN (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). W przypadku przegranej otrzymasz FREEBET 50 PLN! Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierającego tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8 na rozgrywki wskazane w regulaminie.

krok 3

Korzystaj z oferty Betcris i dokonaj trzeciej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN. Obstaw zakład za minimum 50 PLN (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). Odbierz 50% BONUSU DO 400 PLN równego połowie stawki zakładu (min. kwota bonusu to 22 PLN). Obrót bonusu następuje tylko na kuponach SOLO z minimalnym kursem zdarzenia 1.8 na rozgrywki uwzględnione w regulaminie.

pakiet powitalny

Wpłać minimum 50 PLN po raz czwarty i postaw zakład za minimum 50 PLN (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). W przypadku przegranej ponownie otrzymasz FREEBET 50 PLN! Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierającego tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8 na rozgrywki wskazane w regulaminie.

krok 5

Graj regularnie i dokonaj piątego depozytu w wysokości minimum 50 PLN. Obstaw zakład za kwotę minimum 50 PLN. Odbierz kolejne 50% BONUSU DO 500 PLN równego połowie stawki netto zakładu (min. kwota bonusu to 22 PLN). Obrót bonusu następuje tylko na kuponach SOLO z minimalnym kursem zdarzenia 1.8 na rozgrywki uwzględnione w regulaminie.

PAMIĘTAJ!

Aby Twój kupon liczył się do promocji musi zostać postawiony na następujące rozgrywki sportowe (dotyczy to również obrotu bonusu oraz wykorzystania freebeta):

Mistrzostwa Europy, Liga Narodów, Liga Mistrzów UEFA, Liga Konferencji UEFA, Liga Europy, Liga Narodów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Premier League (Anglia), Championship (Anglia), EFL Cup (Anglia), FA Cup (Anglia), Bundesliga, 2. Bundesliga i DFB Pokal (Niemcy), Serie A, Serie B i Coppa Italia (Włochy), La Liga i Segunda Division (Hiszpania), Ligue 1 (Francja), Primier Liga (Portugalia), Ekstraklasa i 1. Liga (Polska) oraz NBA, EuroBasket (koszykówka mężczyzn), Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn i Plus Liga (siatkówka), Liga Mistrzów (piłka ręczna mężczyzn), NHL (hokej na lodzie mężczyzn) oraz turnieje tenisowe: US Open, Wimbledon, French Open, Australian Open (kobiet i mężczyzn).

Możesz również polubić…