Pewne typy na weekend.

pewne typy betcris

Pewne typy na weekend. Prezentujemy kilka propozycji typów na dziś i na jutro. Wybieramy najpewniejsze naszym zdaniem mecze do obstawienia. Przypominamy, że w sporcie nie ma pewnych meczy. Każda drużyna może wygrać z każdą i w każdym meczu może paść każdy wynik. Dlatego zalecamy ostrożność w obstawianiu. Nasze typy to mecze z najsilniejszych lig europejskich, prezentujemy do dziesięciu typów na każdy weekend. Kursy na takie pewne mecze są zazwyczaj niskie, ale czasami będą zdarzać się wyższe.

Pewne typy na 6 i 7 listopada

  1. Chelsea – Burnley, typ: 1, kurs: 1,28. Myśląc o najpewniejszych meczach trudno pominąć ten typ. Chelsea się rozpędza, wygrywa mecz za meczem i jest liderem w lidze. Ostatnie cztery mecze pomiędzy tymi drużynami Chelsea pewnie wygrywała. Burnely nie zdobyło gola w ostatnich trzech meczach z Chelsea oraz nie wygrało w tym sezonie jeszcze meczu wyjazdowego.
  2. Brentford – Norwich, typ: 1, kurs: 1,73. Następny typ z ligi angielskiej. Norwich wyraźnie odstaje od reszty drużyn jeśli chodzi o start sezonu. W meczach wyjazdowych odnieśli same porażki nie strzelając nawet jednego gola. Brentford też nie jest w rewelacyjnej formie, ale już nie raz pokazywała, że potrafi urwać punkty silniejszym drużynom.
  3. Marsylia – Metz, typ: 1, kurs: 1,42. Kolejny typ to mecz ligi francuskiej. Ostatnie trzy mecze pomiędzy tymi drużynami to trzy remisy 1:1. Marsylia nie przegrała meczu od sześciu spotkań i walczy o pierwszą trójkę w tabeli. Domowy mecz z przedostatnią drużyną w lidze powinni wygrać bez problemów.
  4. Ajax – G.A. Eagles, typ: 1, kurs: 1,10. Z obowiązku prezentujemy ten mecz jako pewniak. Jednak kurs jest na tyle niski więc do zastanowienia się czy warto. Ajax z Eagles wygrwa od zawsze i zawsze bardzo wyraźnie. Róźnica sportowa klubów jest ogromna.
  5. Basel – St. Gallen, typ: 1, kurs: 1,76. Mecz ligi szwajcarskiej, z całkiem atrakcyjnym kursem jak na pewniak. Basel jest liderem w lidze i jedyną drużyną bez porażki. St. Gallen w meczach wyjazdowych spisuje się słabo, ostatnie pięć wyjazdów to pięć porażek.
  6. Pilzno – Sigma, typ:1, kurs: 1,45. kolejnym typem jest mecz ligi czeskiej. Pilzno jest liderem w tabeli i drużyną, która na własnym boisku odniosła w lidze same zwycięstwa. Sigma z kolei tylko raz na wyjeździe wygrała.
  7. Sparta Praga – Teplice, typ: 1, kurs: 1,15. Teplice to jedna z dwóch najsłabszych drużyn w tym sezonie. Ciągle bez wygranej w meczu wyjazdowym. W tym meczu spotykają się z jednym z faworytów do mistrzostwa, który na własnym boisku bardzo rzadko przegrywa.

Pewniak dnia

Z powyższych meczy można stworzyć ciekawy kupon. Zalecamy ostrożność w typowaniu wszystkich meczy na jednym kuponie. Pamiętajcie o promocji w Betcris, gdzie można dostać 250 zł na start za założenie konta.

Możesz również polubić…