Pewniaczki – to co grający lubią najbardziej.

Pewniaczki na dziś, czemu nie. Prezentujemy najbardziej atrakcyjne typy na dziś. Spośród dzisiejszych meczy wybraliśmy te, które warto obstawić. Jak zawsze przy podobnych wpisach przypominamy, że nie ma czegoś jak pewne typy. Każdy mecz, nawet najbardziej pewny może zakończyć się każdym wynikiem. Aby mecz znalazł się w naszym zestawieniu muszą być spełnione dwa warunki. Musimy mieć zdecydowanego faworyta oraz kurs musi być atrakcyjny. Dlatego też jeśli szukasz typów z kursem 1,20 to nie u nas.

Pewniaczki na dziś…

  1. West Ham – Burnley, kurs:1,74. Na początek mecz z ligi angielskiej. Starcie West Hamu, który ostatnio gra w kratkę z Burnley. West Ham bardzo udanie zaczął sezon, jednak z czasem bywało słabiej. Dodatkowo gra w europejskich pucharach komplikowała utrzymanie równej formy przez cały sezon. Natomiast Burnley bardzo słabo spisuje się w meczach wyjazdowych, tylko raz udało się odnieść zwycięstwo. Gramy na gospodarzy, którzy na własnym boisku grają zdecydowanie lepiej.
  2. Nantes – Angers, kurs: 2,02. Kolejny mecz to liga francuska. Angers fatalnie spisuje się w meczach wyjazdowych. Cztery ostatnie wyjazdy to same porażki a w całym sezonie tylko dwa razy wygrywali. Nantes to solidna drużyna środka tabeli, która u siebie rzadko przegrywa.
  3. Wolfsberger – Klagenfurt, 1,50. Tym razem spotkanie z ligi austriackiej. Tabela została podzielona na grupę mistrzowską oraz spadkową. W mistrzowskiej sześć drużyn walczy o pięć miejsc premiowanych grą w pucharach. Przegrany tego meczu odpadnie z walki. Liczymy, że Wolfsberger wykorzysta atut własnego boiska i pokona najsłabszą drużynę z grupy mistrzowskiej.
  4. Heidenheim – Aue, kurs: 1,47. Mecz drugiej ligi niemieckiej. Heidenheim wygrywało z Aue w meczach u siebie w pięciu ostatnich spotkaniach, tracąc tylko jedną bramkę. W tym sezonie Heidenheim przegrało tylko raz na własnym boisku, a rywale tylko raz wygrywali w meczach wyjazdowych. Dodatkowo Aue zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie ma już większych szans na utrzymanie.
  5. Tenerife – Fuenlabrada, kurs: 1,57. Ostatni mecz to spotkanie z drugiej ligi hiszpańskiej. Gospodarze walczą o awans i grają z drużyną ze strefy spadkowej. Nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywala, który przegrał cztery ostatnie mecze ligowe.

Możesz również polubić…