Pewniak dnia, nasze typy na sobotę.

Pewniak dnia to najpewniejszy mecz danego dnia. Mecz, który musi zakończyć się wynikiem jaki właśnie obstawiamy. Rzeczywistość okazuje się niestety inna i sport nie raz udowadniał i będzie udowadniał, że nie ma czegoś takiego jak pewny mecz. My wybraliśmy z jutrzejszych meczy, te które uważamy za prawdopodobne i polecamy zastanowienie się nad obstawieniem. Oczywiście często kursy na takie mecze są bardzo niskie.

Pewniak dnia na jutro

  1. Liverpool – Brighton, typ:1, kurs: 1,25. Pierwszy mecz to spotkanie angielskiej ligi gdzie zdecydowanym faworytem jest Liverpool, który w ostatnich meczach pokazuje formę oraz skuteczność. Brighton bardzo dobrze rozpoczęło sezon, jednak nie wygrało w ostatnich czterech meczach.
  2. Manchester City – Crystal Palace, typ: 1, kurs: 1,16. Kolejny mecz z Premier League. Faworytem są gospodarze, którzy u siebie nie zwykli tracić punktów. Crystal Palace ostatnio tylko remisuje, a w meczach wyjazdowych w tym sezonie jeszcze nie wygrali.
  3. Borussia Dortmund – FC Koeln, typ: 1, kurs: 1,50. Następny mecz to spotkanie niemieckiej ligi gdzie Borussia u siebie zmierzy sięz Koeln, Faworytem jest drużyna gospodarzy, która na własnym stadionie ma serię samych zwycięstw, natomiast Koeln na wyjazdach w tym sezonie jeszcze nie wygrało.
  4. Freiburg – Furth, typ: 1, kurs: 1,40. Kolejne spotkanie z niemieckiej Bundesligi. Freiburg dość nieoczekiwanie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jest jedyną drużyną w lidze bez porażki. Furth to beniaminek, mający tylko jeden punkt na koncie i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
  5. Porto – Boavista, typ: 1, kurs: 1,20. Pora na typ z ligi portugalskiej, gdzie faworytem jest Porto, drużyna niepokonana na własnym boisku z tylko jednym golem straconym. Boavista na wyjeździe jest bez wygranej i obstawiamy, że tak pozostanie.
  6. Alkmaar – Zwolle, typ: 1, kurs: 1,25. Obstawiamy na gospodarzy, którzy może nie są w najwyższej formie, jednak grają z drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając tylko jedno zwycięstwo. Alkmaar na własnym boisku spisuje się dobrze i liczymy na podtrzymanie tej passy.
  7. Celtic – Livingston, typ: 1, kurs: 1,17. Mecz ligi szkockiej z jednym z faworytów do wygrania mistrzostwa, który na własnym boisku nie traci często punktów. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to okazałe zwycięstwo Celticu 6:0.

Możesz również polubić…