Pewniaki na niedziele.

Prezentujemy pewniaki na jutrzejsze mecze. Oczywiście, to tylko takie popularne określenie na typy, które są bardzo prawdopodobne. Jak to jednak w sporcie bywa, tu nie ma nic pewnego i każdy może wygrać z każdym. Dajemy propozycje kilku ciekawych typów na jutro. Każdy jest wysoce prawdopodobny, kursy są niskie. Ostatnio typowaliśmy remisy w meczach, teraz dajemy typy z większym prawdopodobieństwem trafienia. Nie łączymy typów w kupon, radzimy by rozważyć poniższe mecze i stworzyć swój kupon według uznania.

Pewniaki na jutro, nasze typy

  1. Pierwszy typ to spotkanie Napoli – Torino, mecz ligi włoskiej. Typujemy na faworyta, czyli zespół Napoli po kursie 1,45. Drużyna gospodarzy jak na razie może się pochwalić kompletem zwycięstw w lidze i wszystko wskazuje, że ta seria zostanie przedłużona.
  2. Drugi mecz to liga hiszpańska i mecz Rayo Vallecano z Elche. Rayo zajmuje nieoczekiwanie wysokie miejsce, ostatnie trzy mecze u siebie to trzy przekonujące wygrane. Kurs dość atrakcyjny – 1,85.
  3. Strasburg – St. Etienne to kolejne spotkanie gdzie typujemy wygraną gospodarzy. Kurs jest bardzo korzystny, wynosi 2,15. St. Etienne to ostatnia drużyna w tabeli, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Typujemy, że tak pozostanie przynajmniej do następnej kolejki.
  4. Następny typ to mecz ligi rosyjskiej pomiędzy Krasnodar a Ufa. Goście to przedostatnia drużyna w tabeli, przyjeżdża do silnej drużyny, która na własnym boisku zwykle wygrywa. Obstawiamy jedynkę po kursie 1,45.
  5. Kolejny typ to tym razem mecz ligi austriackiej: Sturm Graz – Ried. Kurs na gospodarzy to tylko 1,30. Ried pomimo wysokiego miejsca w tabeli to drużyna własnego boiska. Na wyjazdach tylko dwa remisy i trzy porażki. Sturm z kolei na własnym boisku jest silny i skuteczny.
  6. W lidze duńskiej znaleźliśmy kolejny typ w meczu Brondby – Vejle, kurs na gospodarzy to 1,40. Gospodarze w tym sezonie już kilkukrotnie stracili punkty remisując w lidze aż sześciokrotnie. Veile jednak nie jest wymagającym przeciwnikiem, jeszcze nie wygrali w tym sezonie więc Brondby nie wypada tracić punktów w tym meczu.

Możesz również polubić…