Pewniaki na weekend

Przedstawiamy pewniaki na weekend. Oczywiście przypominamy, że w sporcie nie ma pewnych typów ani pewnych meczy. Nasz cykl polega na przedstawieniu kilka najbardziej prawdopodobnych typów na cały weekend. Kursy na takie mecze są dość niskie, ale czasami zdarzają się pewniaki z kursem powyżej 2,00. Zapraszamy do lektury i obstawiania.

Pewniaki na weekend

  1. Liverpool – Southampton, typ: 1, kurs: 1,30. O tym meczu już pisaliśmy wcześniej. Liverpool jest zdecydowanym faworytem i strata punktów w tym meczu będzie zaskoczeniem.
  2. Chelsea – Manchester United, typ: 1, kurs: 1,60. Podobnie jak wyżej, ten typ już analizowaliśmy we wcześniejszym wpisie. Chelsea jest rozpędzona a Manchester pogubiony.
  3. Bayern – Arminia, typ: 1, kurs: 1,10. Trudno pomijać domowe mecze Bayernu w Bundeslidze jak analizujemy pewniaki. Kurs bardzo niski, pozostawiamy do decyzji czy warto obstawiać, wszystko zależy od indywidualnej strategii.
  4. FC Porto – Guimaraes, typ: 1, kurs: 1,30. Porto jest liderem w lidze z kompletem zwycięstw w meczach domowych. Guimaraes jest na siódmej pozycji w tabeli, jednak na wyjazdach jak na razie wygrali tylko raz. W ostatnich 10 takich meczach Porto wygrywało dziewięć razy z czego osiem razy bez straty gola.
  5. Panathinaikos – Panetolikos, typ: 1, kurs: 1,44. Tym razem przenosimy się do Grecji by obstawić zwycięstwo Panathinaikosu. Gospodarze są faworytem tego meczu i po za jedną wpadką na własnym stadionie nie przegrywają.
  6. Celtic – Aberdeen, typ: 1, kurs: 1,33. Następny mecz to pojedynek ligi szkockiej. Celtic będąc gospodarzem, ogrywał Aberdeen w czterech ostatnich meczach. W tym sezonie na własnym boisku są nie pokonani i tylko jedna bramka stracona.
  7. Lech Poznań – Warta Poznań, typ: 1, kurs: 1,32. Na koniec derbowe starcie w polskiej lidze. Lech, będący liderem na własnym boisku podejmie Wartę będącą w strefie spadkowej. W zeszłym sezonie Lech dwukrotnie pokonywał Wartę, a w tym sezonie na własnym boisku ma tylko jedną porażkę.

Możesz również polubić…