Pewny kupon na weekend, pięć najpewniejszych typów.

pewny kupon

Na weekend tworzymy pewny kupon… oczywiście pewny tylko z nazwy. Wybraliśmy pięć meczów, z soboty i niedzieli, które według nas mają duże prawdopodobieństwo powodzenia. Oczywiście kursy na takie mecze są niskie, jednak taki kupon ma sens jeśli obstawimy większą stawkę. Kurs na nasz kupon to 3,56, więc obstawiamy za 50zł a do wygrania będzie 156zł. Obstawiamy pięć meczy, na pięć zwycięstw gospodarzy.

Typy na sobotę.

Wybraliśmy trzy mecze z soboty. Pierwszy mecz to Bayern – Hertha. Obstawiamy zwycięstwo Bayernu, po kursie 1,18. Argumentacja za tym typem wydaję się zbędna. Hertha rozpoczęła sezon od dwóch porażek, a w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami Bayern zawsze wygrywał.

Drugi mecz to pojedynek z ligi czeskiej: Sparta Praga z Czeskie Budziejowice. Kurs na Spartę niewiele wyższy niż na Bayern – 1,20. Sparta w lidze na własnym sezonie bardzo rzadko traci punkty. Przeciwnicy natomiast to drużyna środka tabeli, która słabo sobie radzi w meczach wyjazdowych.

Trzeci i ostatni typ z soboty to mecz ligi francuskiej pomiędzy Nice a Bordeaux. Jest to mecz z najwyższym kursem z naszego kuponu: 1,65. Bordeaux to drużyna, która z sezonu na sezon jest coraz słabsza, wielu kibiców kojarzy po nazwie, że jest to drużyna walcząca o górną połowę tabeli. Rzeczywistość jest inna, Bordeaux będzie bronić się przed spadkiem. Po trzech kolejkach mają tylko dwa punkty jak na razie. Nice jak na razie bez straty bramki i bez porażki.

Typy na niedzielę.

Z niedzielnych meczy wybraliśmy tylko dwa. Pierwszy z nich to Ajax z Vitesse. Mecz ligi holenderskiej z udziałem głównego faworytem do mistrzostwa. Ajax w ostatniej kolejce dość nie oczekiwanie zgubił punkty i teraz u siebie będą musieli wygrać. Kurs 1,25, w ostatnich meczach z Vitesse Ajax zawsze wygrywał, często bardzo wysoko. Dodatkowo Vitesse w czwartek grało ciężki mecz pucharowy z Anderlechtem.

Drugi typ na ten dzień i ostatni typ na kuponie to mecz ligi słowackiej z udziałem Slovanu Bratysława. Gospodarze są faworytami do mistrzostwa i u siebie prawie nie gubią punktów. W tym sezonie jak na razie same zwycięstwa w lidze a kurs na kolejne to 1,22.

Pewny kupon na weekend.

Czy kupon okaże się pewny? To okaże się już za kilka dni. Wybraliśmy mecze w których faworyt jest zdecydowany i jak nie będzie żadnych niespodzianek to można potroić swoją stawkę. Obstawialiśmy też kupon na piątek oraz wybraliśmy mecz weekendu wraz z typami.

Możesz również polubić…