Bukmacherzy działający legalnie.

Bukmacherzy, których polecamy. Lista zawiera tylko bukmacherów działających legalnie, czyli takich którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność w naszym kraju. Lista oraz oferty aktualizowane na bieżąco.

Czy warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów?

Tak, warto a nawet trzeba mieć konta u różnych bukmacherów. U danego bukmachera możemy mieć tylko jedno konto, natomiast możemy mieć konto u każdego bukmachera. Dlaczego warto? Przede wszystkim każdy bukmacher oferuje bonusy oraz oferty dla nowych graczy. Z takich promocji można skorzystać tylko raz. W wielu przypadkach, jest to darmowa gotówka na zakłady, dlatego warto wykorzystać taki prezent od każdego bukmachera. Kolejnym argumentem za wieloma kontami są różnice w kursach. Każdy bukmacher ustala swoje kursy, które prawie zawsze się różnią. Zawsze warto przed zakładem porównać i zagrać u tego bukmachera, który na dany zakład oferuje najwyższe kursy. Dokonamy tego tylko jeśli będziemy mieli wiele kont.

Bukmacherzy stacjonarni czy online?

Wraz z rozwojem Internetu pojawiła się możliwość obstawiania online. Takie obstawianie niesie za sobą wiele korzyści. Najistotniejsza jest dostępność do oferty non-stop. Można obstawiać o każdej porze dnia i nocy, natomiast bukmacherzy stacjonarni są otwarci w określonych godzinach. Dodatkowo przez Internet można obstawiać z oferty „live”, czyli podczas danego spotkania. Takie obstawianie jest też bardzo wygodne, ponieważ bukmacherzy prezentują swoje kursy, analizy oraz statystki w jednym miejscu, na swojej stronie internetowej. Obecnie, już każdy bukmacher posiada swoją aplikację mobilną, więc możemy obstawiać praktycznie wszędzie. Wraz z postępem technologicznym coraz szybciej, wygodniej oraz bezpieczniej możemy wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta u bukmachera na konto w banku.

Legalni bukmacherzy w Polsce

 1. BetCris
 2. Fuksiarz
 3. PZBUK
 4. Noblebet
 5. FORTUNA
 6. STS
 7. forBET
 8. Superbet
 9. eWinner
 10. TOTALbet
 11. LV BET
 12. BETFAN
 13. eTOTO
 14. Betclic
 15. BetX