Bukmacherzy działający legalnie.

Bukmacherzy, których polecamy. Lista zawiera tylko bukmacherów działających legalnie, czyli takich którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność w naszym kraju. Lista oraz oferty aktualizowane na bieżąco.

Czy warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów?

Tak, warto a nawet trzeba mieć konta u różnych bukmacherów. U danego bukmachera możemy mieć tylko jedno konto, natomiast możemy mieć konto u każdego bukmachera. Dlaczego warto? Przede wszystkim każdy bukmacher oferuje bonusy oraz oferty dla nowych graczy. Z takich promocji można skorzystać tylko raz. W wielu przypadkach, jest to darmowa gotówka na zakłady, dlatego warto wykorzystać taki prezent od każdego bukmachera. Kolejnym argumentem za wieloma kontami są różnice w kursach. Każdy bukmacher ustala swoje kursy, które prawie zawsze się różnią. Zawsze warto przed zakładem porównać i zagrać u tego bukmachera, który na dany zakład oferuje najwyższe kursy. Dokonamy tego tylko jeśli będziemy mieli wiele kont.

Bukmacherzy stacjonarni czy online?

Wraz z rozwojem Internetu pojawiła się możliwość obstawiania online. Takie obstawianie niesie za sobą wiele korzyści. Najistotniejsza jest dostępność do oferty non-stop. Można obstawiać o każdej porze dnia i nocy, natomiast bukmacherzy stacjonarni są otwarci w określonych godzinach. Dodatkowo przez Internet można obstawiać z oferty „live”, czyli podczas danego spotkania. Takie obstawianie jest też bardzo wygodne, ponieważ bukmacherzy prezentują swoje kursy, analizy oraz statystki w jednym miejscu, na swojej stronie internetowej. Obecnie, już każdy bukmacher posiada swoją aplikację mobilną, więc możemy obstawiać praktycznie wszędzie. Wraz z postępem technologicznym coraz szybciej, wygodniej oraz bezpieczniej możemy wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta u bukmachera na konto w banku.

Legalni bukmacherzy w Polsce

 1. BetCris
 2. PZBUK
 3. Noblebet
 4. FORTUNA
 5. STS
 6. forBET
 7. Superbet
 8. eWinner
 9. TOTALbet
 10. LV BET
 11. BETFAN
 12. eTOTO
 13. Betclic