Polska – Albania, zapowiedź meczu

Zapowiedź meczu Polska – Albania. Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w Katarze osiągnęła dobry wynik, a kibice byli zadowoleni. Teraz nasi piłkarze biorą udział w eliminacjach do Euro 2024 i po fatalnym pierwszym meczu z Czechami muszą zdobyć punkty. Ich przeciwnikiem w drugiej kolejce będzie reprezentacja Albanii, która dopiero rozpoczyna walkę o awans. Jakie będą wyniki tego meczu? Czy Polacy zdobędą pierwsze punkty w tych eliminacjach?

Dla reprezentacji Albanii będzie to pierwsze spotkanie w tych eliminacjach. Ich ostatni mecz międzynarodowy miał miejsce ponad 4 miesiące temu, kiedy to pokonali reprezentację Armenii 2:0. To był jedyny mecz, który udało im się wygrać w 2022 roku. Od tego czasu zremisowali 5 razy i przegrali 5 razy. Ich forma nie jest najlepsza, ale trzeba pamiętać, że reprezentacja ta jest groźna i potrafi sprawić niespodziankę, nawet w meczach przeciwko Polsce. Ich nowym trenerem od początku roku jest Sylvinho, który będzie chciał wprowadzić nowe porządki w kadrze.

Polska – Albania, co obstawiamy?

Mimo to, Polacy są zdecydowanym faworytem tego meczu. Ich styl gry w pierwszym meczu był fatalny, ale będą chcieli pokazać się z lepszej strony przed własną publicznością na PGE Narodowym. Trzeba spodziewać się maksymalnej koncentracji i walki do upadłego. Rywal nie jest z najwyższej półki, co powinno ułatwić zadanie reprezentacji Polski.

Co można obstawić na ten mecz? Warto zwrócić uwagę na ilość goli, ponieważ reprezentacja Polski musi pokazać się z lepszej strony po ostatnim słabym występie. Analiza ostatnich spotkań wskazuje, że tylko w jednym z ostatnich siedmiu bezpośrednich meczów z Albanii padła bramka dla obu drużyn. Ostatnio w aż siedmiu z dziewięciu meczów reprezentacji Polski nie padł gol obu drużyn. Jednak w przypadku Albanii tylko w czterech z dziewięciu meczów było podobnie.

Podsumowując, Polacy są zdecydowanym faworytem tego meczu, ale reprezentacja Albanii może zaskoczyć. Warto obstawiać ilość goli, ponieważ obie drużyny prezentują skuteczne ataki i słabe obrony. Przewidywana liczba bramek to co najmniej trzy. Jednakże, przed obstawianiem warto zwrócić uwagę na aktualną formę drużyn oraz ich składy, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Należy również pamiętać, że w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, więc obstawianie zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

Możesz również polubić…