Polska – Węgry, zakład bez ryzyka od Fuksiarz

Polska – Węgry to ostatni mecz obecnych eliminacji. Po ostatnich wynikach w naszej grupie sytuacja jest już rozstrzygnięta. Polakom pozostał ostatni mecz u siebie z Węgrami i niezależnie od wyniku skończymy na drugim miejscu. Na ten mecz, bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną ofertę na obstawienie meczu Polaków bez ryzyka. Warto korzystać z takich promocji, na mecz z Andorą można Fuksiarz płacił 5 zł za każdą bramkę Polski, dzięki czemu można było dostać 20 zł za darmo.

Na mecz z Węgrami oferta wygląda następująco. Zakładamy konto przez Internet. Dokonujemy depozytu i obstawiamy kupon AKO z minimalnym kursem 3.50. Jednym z meczów musi być mecz Polska – Węgry i typ na wygraną Polaków. Minimalna stawka na kupon to 55 zł a promocja trwa od 13.11.2021 roku od godziny 00:00 do dnia 15.11.2021 roku do godziny 20:45. W przypadku gdy Polska nie wygra dostajesz 30 zł zwrotu na swoje konto.

Polska – Węgry, co obstawić?

Kurs na Polaków to 1,52. Polska wydaje się być zdecydowanym faworytem. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 3:3 i teraz Polacy zrobią wszystko by zrewanżować się za stratę punktów. Aby skorzystać z promocji „zakład bez ryzyka” musimy obstawić wygraną Polski. Natomiast możemy jeszcze obstawiać kolejne kupony z innymi typami na ten mecz.

Obie drużyny strzelą gola po kursie 2,23 lub ilość goli powyżej 2,5 po kursie 2,13 to nasze pierwsze propozycje. Obie drużyny potrafią zdobywać bramki i mają problemy w grze w obronie. Wynik pierwszego meczu nie jest też przypadkowy. Możemy zaryzykować, że w pierwszej połowie zobaczymy minimum dwie bramki. Kurs na taki typ to 3,05. Innym ciekawym typem jest, że Polska strzeli w obu połowach – kurs 2,65.

Możesz również polubić…