Poniedziałkowe mecze w PKO BP Ekstraklasa

Poniedziałkowe mecze w PKO BP Ekstraklasa kończą piętnastą kolejkę. W weekend liderzy wygrywali, więc Raków Częstochowa musi wygrać by nie zostać w tyle. Oba mecze zapowiadają się interesująco i wyrównanie. Jeśli zastanawiacie się co obstawić to poniżej prezentujemy nasz propozycje.

Poniedziałkowe mecze w PKO BP Ekstraklasa

Pierwsze spotkanie o godzinie 18:00, Zagłębie Lubin podejmie Radomiak Radom. W Radomiu raczej mało kto przez rozpoczęciem sezonu przewidywał, że Radomiak będzie tak wysoko w tabeli. Miejsce w tabeli nie jest przypadkowe, Radomiak gra mądrze i skutecznie o czym świadczą trzy ostatnie ligowe zwycięstwa i tylko jedna porażka w ostatnich 10 meczach. Troszkę odmienne nastroje są w Lubinie. Przed sezonem zespół celował w walkę o europejskie puchary a w rzeczywistości drużyna ma kilka punktów przewagi nad strefą spadkową i jest bez zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach. Wydaje się więc, że zdecydowanym faworytem jest Radomiak jednak bukmacherzy dość równo oceniają szanse obu drużyn. My nie obstawiamy meczu pod kątem zwycięzcy, tylko obstawiamy że obie drużyny strzelą gola. Kurs na taki zakład to 1,80. Jeśli natomiast musielibyśmy wskazać wygranego to obstawilibyśmy remis.

Drugi mecz tego dnia odbędzie się w Krakowie o 20:30, Cracovia podejmie Raków. Faworytem jest zespół wicemistrza polski, który aktualnie zajmuje czwarte miejsce w lidze. W dwóch ostatnich meczach Raków lekko rozczarował. Drużyna słynąca z ofensywnego stylu gry dwa ostatnie mecze zremisowała 0:0. Cracovia też nie zachwycała w ostatnich dwóch meczach, dwie porażki, wcześniej natomiast gra w kratkę. W zeszłym sezonie w obu meczach pomiędzy tymi drużynami padały remisy. Było jeszcze spotkanie w Pucharze Polski, które wygrał Raków. My liczymy na przełamanie Rakowa i zwycięstwo po kursie 2,35.

Możesz również polubić…