Premier League bez ryzyka – do 1000 zł od Fuksiarz

Premier League bez ryzyka. Fuksiarz zwracamy środki za nietrafione kupony na Premier League! Jest to kolejna promocja przygotowana przez bukmachera na rozgrywki ligi angielskiej. Tym razem możemy obstawiać mecze 20 i 21 kolejki a w przypadku nietrafionego kuponu, wróci do nas 20% wartości zakładu.

Warunki promocji są bardzo proste. Obstawiamy od 28.12.21 godz. 00:00 do 03.01.22 godz. 23:59. W promocji biorą udział kupony z min. 3 zdarzeniami, z których każde ma kurs min. 1.2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być wyłącznie z Premier League. Promocja dotyczy 20. oraz 21. kolejki Premier League. Bukmacher zwraca 20% stawki za nietrafiony kupon. Maksymalna wartość bonusu, jaką możesz odebrać za jeden przegrany kupon, to 100 zł. W czasie trwania promocji możesz skorzystać z Promocji 10 razy. Łącznie zgarniesz nawet do 1000 zł.

Premier League bez ryzyka – co obstawić?

Pierwszym meczem jaki możemy obstawić to dzisiejsze starcie Leicester z Liverpoolem. Obstawiamy zwycięstwo gości, po kursie 1,32. Już jutro kolejne mecze, Chelsea u siebie powinna wygrać z Brighton, kurs podobnie jest niski i wynosi 1,42. W czwartek liczymy na dwie „jedynki”. Typujemy, że zarówno Everton jak i Manchester United wygrają swoje mecze.

Następnie przechodzimy do meczy 21 kolejki rozgrywanych 1 i 2 stycznia. Leicester powinno wygrać z Norwich, kurs to 1,45. Najciekawszym spotkaniem tej kolejki to bez wątpienia hit Chelsea – Liverpool. Typy na ten mecz przedstawimy później wraz z dokładniejszą analizą.

Możesz również polubić…