Promocje w Betcris, freebet i cashback dla nowych graczy

Bukmacher Betcris, dla swoich graczy przygotował liczne promocje, warte uwagi są te dla nowych graczy. Teraz rejestrując konto w Betcris można dostać freebet oraz cashback. A to tylko początek.

Promocje w Betcris – Cashback 500 PLN

promocje

Cashback 500 PLN na start to pierwsza oferta dla nowych graczy. Skorzystaj z nowej oferty powitalnej, zarejestruj się, a Betcris ubezpieczy Twój pierwszy postawiony kupon za minimum 20 PLN, jeżeli okaże się nietrafiony to środki wrócą do Ciebie w formie bonusu, aż do 500 PLN!  

Pamiętaj, aby zweryfikować swoje konto oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Oprócz udziału w ofercie powitalnej, umożliwi Ci to udział w pozostałych promocjach oraz sprawi, że żadna nowa oferta Cię nie ominie. 

Dołącz do gry już dziś i podkręć swoje emocje z Betcris

Warunki obrotu środkami bonusowymi

Środkami bonusowymi należy obrócić 3-krotnie poprzez zawarcie zakładu/zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) składających się z minimum trzech zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.30

Promocje w Betcris – Freebet 50 PLN

To nie koniec promocji dla nowych graczy z Betcris. Postaw swój pierwszy zakład, a Betcris w ramach promocji dorzuci FREEBET 50 PLN! Dowiedz się, czym jest freebet i w jaki sposób możesz wykorzystać swój darmowy zakład?

ODBIERZ FREEBET

Co to jest freebet 50 PLN?

Zastanawia Cię, czym jest freebet Betcris? Freebet to inaczej darmowy zakład, który możesz otrzymać w ramach niespodzianki od legalnego bukmachera po założeniu swojego konta gracza. Istnieje również możliwość uzyskania go, spełniając warunki promocji. Darmowy bonus Betcris, w przypadku tej oferty, w postaci freebeta umożliwia obstawienie drugiego kuponu bez użycia własnych środków pieniężnych. Otrzymanie darmowego zakładu jest bardzo proste! Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie Betcris.

Jak odebrać bonus powitalny w postaci Betcris freebet?

Aby móc odebrać freebet należy obstawić swój pierwszy zakład – SOLO lub AKO za minimum 50 PLN. Po kursie minimum 1.8.  Freebet zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu niezależnie od tego, czy postawiony zakład wejdzie, czy też nie. Bukmacher Betcris doładuje konto gracza dodatkowym freebetem, który można wykorzystać przy okazji typowania kuponu AKO z minimum 3 zdarzeniami.

PAMIĘTAJ: Aby przystąpić do promocji musisz mieć zaznaczone zgody marketingowe. Kurs minimalny każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie zawieranym za freebet powinien wynosić minimum 1.3. 

Możesz również polubić…