Remisy w Ekstraklasie, ile będzie remisów w pierwszej kolejce?

Obstawiamy remisy w ekstraklasie. Już w piątek zostanie rozegrany pierwszy mecz nowego sezonu w polskiej ekstraklasie. W meczu otwierającym rozgrywki zmierzy się Raków Częstochowa z Wartą Poznań. Pierwsza kolejka zawsze niesie wiele niewiadomych i jest trudna do obstawiania. Analiza meczów jest utrudniona, ponieważ nie jesteśmy w stanie ocenić w jakiej formie są drużyny. Forma z meczów z zeszłego sezonu już nie oddaje aktualnej dyspozycji głównie ze względu na transfery i przerwę w grze. Mecze towarzyskie nie są brane pod uwagę analizując mecze do obstawiania.

Jeśli jesteśmy w temacie meczów ekstrkalsw, to przypominamy o naszym konkursie, w którym można wygrać freebet 30 zł od Betcris. Wystarczy trafnie obstawić minimum trzy mecze z pierwszej kolejki. Szczegóły w poprzednim wpisie.

Remisy w Ekstraklasie

Postanowiliśmy zatem w pierwszej kolejce zabawić się w typowanie remisów. Uważamy, że w tej kolejce jest szansa, że część meczy zakończy się właśnie podziałem punktów. Tak jak pisaliśmy wcześniej, pierwsza kolejka to wielka niewiadoma. Nowi zawodnicy i często nowi trenerzy potrzebują czasu by wejść na najwyższe obroty. Często w pierwszych kolejkach dochodzi zatem do remisów. Rok temu w pięciu meczach padły remisy. Liczymy, że w ten weekend cztery lub pięć meczy zakończą się właśnie remisami. Pamiętamy też, że na remisy są często atrakcyjne kursy.

Pierwszy kandydat do remisu to Zagłębie – Śląsk. Forma oraz cele obu drużyn są zagadką. Obie drużyny mają wysokie ambicje i aspiracje by walczyć o czołówkę. Rzeczywistość zeszłego sezonu pokazała, że obie kończyły rozgrywki w dolnej części tabeli.

Następny remis prognozujemy w sobotnim meczu pomiędzy Jagiellonią a Piastem. Bukmacherzy widzą, że będzie to wyrównany mecz z lekkim faworytem – Piastem. Kurs na wygraną drużyny z Gliwic to 2,65 przy 2,85 na Jagiellonią. Najkorzystniej wygląda kurs na remis – 3,45.

Remis może się pojawić jeszcze w niedzielnych meczach: Radomiak – Miedź oraz Wisła Płock – Lechia. Ostatni mecz w poniedziałek pomiędzy Górnikiem a Cracovią to nasza ostatnia propozycja.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 15 lipca, 2022

    […] na sobotę, wybieramy tylko dwa spotkania z polskich lig. Już dzisiaj pierwsze mecze zarówno w PKO BP Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga. Pierwsze kolejki są zawsze trudniejsze do obstawiania. Nie wiemy w jakie formie […]