Remisy w ligach, typy na dziś i jutro.

Remisy w ligach to nasza propozycja na dziś i jutro. Po emocjach związanych z meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata wracamy z rozgrywamy ligowymi. Przeanalizowaliśmy mecze na dziś i jutro z najsilniejszych lig i wybraliśmy typy na remisy. Co więcej proponujemy typy na remisy w opcji, że obie drużyny strzelą. Kurs jest wtedy wyższy, jednak w meczu nie może paść remis 0:0.

Remisy w ligach, nasze typy na remisy

Pierwszy nasz typ to jedno z ciekawszych spotkań angielskiej Premier League, czyli mecz Leicester – Manchester United. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywał Leicester, jednak bukmacherzy za faworytów uważają Manchester. Spodziewamy się wyrównanego spotkania z bramkami zdobytymi przez obie drużyny. Obie drużyny ostatni mecz ligowy przez przerwą reprezentacyjną kończyły remisami. Typujemy teraz remis w opcji, że obie drużyny strzelą. Kurs na nasz typ to 3,95.

Drugi typ wybraliśmy z ligi Francuskiej, spotkanie pomiędzy Lyonem a Monaco. Jest to mecz gdzie faworytem jest Lyon mimo, że to Monaco ma punkt więcej w tabeli ligowej. Dawno pomiędzy tymi drużynami nie było remisu, jednak w tym sezonie obie drużyny prezentują podobny poziom. Lyon po stracie Depaya nie jest już tai skuteczny a Monaco ciągle ma problem z ustabilizowaniem formy. Remis wydaje się prawdopodobny a obstawiając dodatkowo, że obie drużyny strzelą mamy typ o kursie 4,05.

Kolejny typ na dzisiejszy remis to mecz ligi włoskiej pomiędzy Lazio a Interem. Mecze pomiędzy tymi drużynami były ostatnio wyrównane, często padały remisy lub wygrana którejś z drużyn jedną bramką. Faworytem tym razem jest Inter, jednak na wyjeździe potrafią sprawiać niemiłe niespodzianki a Lazio u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrało. Kurs na remis z BTTS to 3,90

Na koniec dwa typy jeszcze na jutrzejsze mecze. Z ligi hiszpańskiej wybraliśmy mecz Celta – Sevilla. Kurs na X z BTTS to 4,45. Mecz większego ryzyka, bierzemy pod uwagę, że Celta często potrafi urwać punkty silniejszym drużynom w meczach na własnym stadionie. Drugi typ na niedziele to kolejny mecz ligi włoskiej, tym razem hitowe starcie pomiędzy Juventusem a Romą. Biorąc pod uwagę słabą formę Juventusu, uważamy że remis jest jak najbardziej możliwy.

Typy na remisy

Przedstawiliśmy pięć typów na remisy. Oczywiście nie rekomendujemy kuponu z wszystkimi tymi meczami. Wiemy, że wytypowanie remisu w meczu jest najtrudniejsze. Dlatego dajemy tylko propozycje kilku meczy, w których uważamy, że jest szansa na remis większa niż w innych meczach.

Możesz również polubić…