Ryzykowny kupon na dziś wieczór, dwa typy

ryzykowny kupon

Ryzykowny kupon na dzisiejszy wieczór, dwa typy z polskich lig. Jeden z ekstraklasy, drugi z pierwszej ligi. Dlaczego ryzykowny? Ponieważ kurs na pierwszy typ to aż 8,50. Taki zakład proponujemy korzystając z bukmachera Betcris. Drugi typ już bardziej realny dzięki czemu mamy fajny kupon z przyjemnym kursem AKO 14,19. Obstawiając zatem za 20 zł możemy wygrać prawie 250 zł. Poniżej przedstawiamy co to za typy i dlaczego warto zaryzykować.

Ryzykowny kupon

Zaczynamy od meczu na zapleczu ekstraklasy pomiędzy Widzewem a Puszczą. Zdecydowanym faworytem jest Widzew a kurs wynosi 1,67. Łodzianie ciągle liczą się w walce o bezpośredni awans dlatego nie mogą gubić punktów na własnym boisku z drużyną walczącą o utrzymanie. Widzew na swoim stadionie ma tylko dwie porażki, warto zauważyć że obie dość niedawno. Puszcza natomiast ostatnio fatalnie prezentuje się w meczach wyjazdowych, dlatego wybraliśmy ten mecz jako zwiększenie kursu.

Wysoki kurs budujemy dzięki typowi w meczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Lechem Poznań. Faworytem jest Lech i wielu typuje właśnie na drużynę z Poznania. My uważamy, że Wisła Płock ma szansę na wygraną w tym meczu i warty spróbować wykorzystać kurs na poziomie 8,50 jeśli istnieje realna szansa trafienia. Wisła Płock jest liderem jeśli spojrzymy na ostatnie 5 spotkań, tak więc aktualna dyspozycja na korzyść Płocczan. Dodatkowo ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany w Płocku wygrała właśnie Wisła. A Lech jest pod presją walki o mistrzostwo. Walka jest zacięta i wyrównana pomiędzy trzema drużynami i Lech może nie wytrzymać i zgubić punkty w meczu z teoretycznie słabszą drużyną.

Możesz również polubić…