Sevilla – Barcelona, typy oraz analiza meczu

We wtorek zostanie rozegrany zaległy mecz ligi hiszpańskiej, Sevilla – Barcelona. Będzie to bardzo ważny mecz da układu tabeli. Poniżej przedstawiamy krótką analizę meczu oraz najciekawsze typy do obstawienia.

Aktualny sezon zbliża się ku półmetkowi i jak na razie mamy sporo zaskakujących rozstrzygnięć. Oczywiście, najwięcej mówi się o Barcelonie i jej problemach. Wydawało się, że zmiana trenera na Xaviego będzie skutecznym rozwiązaniem ale okazuje się, że nowy trener potrzebuje więcej czasu na przebudowę składu. Dodatkowo liczne kontuzje nie ułatwiają pracy. W tabeli wyżej jest Sevilla, zajmuje drugie miejsce i jest drużyną, która straciła najmniej goli – tylko 12. Barcelona jest siódma, jednak strata do lidera jest na tyle duża, że walkę o mistrzostwo należy odłożyć na kolejny sezon.

Dużo się mówi ostatnio o Barcelonie i jej młodych zawodnikach, którzy bez kompleksów wskoczyli do pierwszego składu. Wiele się mówi o formie Realu czy kryzysie Atletico, natomiast Sevilla po cichu wygrywa mecz za meczem i pewnie zajmuje miejsce premiujące udziałem w Lidze Mistrzów. W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami lepiej spisywała się Barcelona. Sevilla na własnym boisku ostatni raz wygrała z Barceloną w 2015 roku. W tym sezonie Sevilla jeszcze u siebie nie przegrała a Barcelona tylko razy sięgnęła po komplet punktów w meczu wyjazdowym.

Sevilla – Barcelona, kursy oraz typy

Faworytem bukmacherów są gospodarze z kursem 2,3 na Barcelonę kurs wynosi 3,10 a na remis 3,30. Uważamy właśnie, że remis jest najbardziej prawdopodobny i to będzie nasz typ. Jeśli remis to remis bramkowy więc minimum dwie bramki. Taki zakład to kurs 1,35. Bardziej opłaca się obstawić, że obie drużyny strzelą czyli BTTS po kursie 1,80. Kombinując te zakłady możemy zagrać, że będzie remis i BTTS a kurs wyniesie wtedy 4,25.

Możesz również polubić…