Szkocja – Polska, freebet 30 PLN do wygrania.

Szkocja – Polska, towarzyski mecz rozegrany będzie dziś o 20:45. Z wiadomych przyczyn barażowe starcie Polaków zostało odwołane. Skupiamy się zatem tylko na piłkarskich kwestiach meczu towarzyskiego. Z okazji meczu zorganizowaliśmy także konkurs typerski. Aby wygrać należy poprawnie wytypować dokładny wynik meczu Szkocja – Polska. Typujemy na naszym profilu na Twitterze. Typować można do godziny rozpoczęcia meczu a każdy użytkownik może oddać jeden typ. Dodatkowo należy wykonać re-tweet posta z konkursem. Do wygrania Freebet w wysokości 30 PLN, do wykorzystania u bukmachera Betcris.

Dla Polaków to jest mecz, w którym zadebiutuje nowy trener: Czesław Michniewicz. Okoliczności debiutu nie są łatwe a prawdziwy sprawdzian trenera czeka kilka dni później, gdy Polacy zmierzą się ze zwycięzcą meczu Szwecja – Czechy. Będzie to mecz o bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Szkocja – Polska, analiza meczu

Nie zwracając na to czy jest to mecz towarzyski czy mecz o stawkę, jednego możemy być pewni, w Szkocji gra się bardzo trudno. Polacy mierzyli się ze Szkotami ostatni raz w 2015 roku gdzie padł remis 2:2 po bramce Roberta Lewandowskiego w doliczonym czasie gry. Rok wcześniej mecz w Polsce zakończył się identycznym wynikiem. Trudno też powiedzieć w jakiej formie są obie ekipy. Ostatni mecz drużyny grały w listopadzie zeszłego roku. Polacy będą już myślami w kolejnym meczu a Szkoci czekają czy ich starcie z Ukrainą dojdzie do skutku czy nie.

Szkoci mają aktualnie serię sześciu ostatnich meczy wygranych, w których stracili tylko dwie bramki. Wygrali między innymi z silną Danią czy Austrią. Ostatni mecz Polski to pamiętna porażka z Węgrami. Wcześnie wygrywaliśmy wysoko z San Marino czy Andorą.

Dla Polaków mecz ten będzie okazją do sprawdzenia kilku zawodników czy ustawień. Trener zapewne zastosuje rotacje tak by najsilniejszy skład był gotowy na kolejny mecz. Będzie to mecz, który można nazwać rozgrzewką przed prawdziwym meczem. Oby tylko ostro grający Szkoci potraktowali mecz towarzysko by uniknąć niepotrzebnych kontuzji.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 23 marca, 2023

    […] piątek, 24 marca 2023 r., odbędzie się mecz Czechów z Polakami, który rozpocznie walkę o udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy. Mecz Czechy – […]