Tworzymy kupon na poniedziałek na betcris.

Tworzymy kupon na poniedziałek, obstawiamy na betcris. Założenia do kuponu to 3-4 spotkania by kurs AKO był w okolicach 10-15. Jest kilka meczy więc analizujemy i wybieramy najpewniejsze. Rejestrując się na betcris możesz zgarnąć 250 zł na start w formie bonusów.

Tworzymy kupon AKO na poniedziałek

Zaczynamy analizę od meczy na polskich boiskach. W ostatnim meczu ekstraklasy zagra Warta Poznań z Wisłą Kraków. podobnie jak bukmacherzy, my także bardzo równo oceniamy szanse tych drużyn. Obstawilibyśmy remis ze wskazaniem na gospodarzy. Uważamy, jednak że ten mecz nie jest warty ryzykowania. Szukaliśmy innych zakładów na ten mecz ale nic wartego uwagi nie znaleźliśmy więc odpuszczamy.

Na zapleczu ekstraklasy zostanie rozegrane spotkanie między dwiema drużynami aspirującymi do awansu. Sandecja Nowy Sącz na własnym boisku zagra z Odrą Opole. Obie drużyny zgubiły formę w ostatnich meczach, gospodarze nie wygrali od trzech spotkań i ten mecz będzie okazją do przerwania tej passy. Odra na wyjazdach gra bardzo słabo, odnosząc tylko jedno zwycięstwo. Natomiast w meczach z udziałem tych drużyn pada sporo goli, dlatego chcemy obstawić wygraną Sandecji oraz liczbę goli ponad 1,5. Kurs na taki zakład to 2,39.

Najciekawszy mecz dnia to bez wątpienia starcie w lidze angielskiej pomiędzy Evertonem a Arsenalem. Gospodarze są bez formy i nie potrafią wygrać już od jakiegoś czasu. Arsenal z kolei po słabym początku sezonu wraca do walki o miejsca w czołówce, należy jednak zwrócić uwagę, że w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych ponieśli porażkę. Dodajemy do naszego kupon wygraną Arsenalu po kursie 2,13.

We włoskiej serie A rozegrane zostaną dwa spotkania. Wybieramy do kupony mecz Empoli z Udinese. Uważamy, że faworytem jest zespół gości a kurs jest dość atrakcyjny i wynosi 2,88. Empoli co prawda wygrało ostatni mecz domowy z Fiorentiną, lecz wcześniej dość długo nie zdobywali punktów. Udinese w ostatnim meczu zremisowało 4:4, a wcześniej też długo nie wygyrwało. Będzie to mecz na przełamanie i liczymy na wygraną.

KUPON AKO 14,66

Podsumowując, kurs AKO to 14,66 – na kuponie trzy zdarzenia. Nie jest to kupon z kategorii pewnych dlatego nie ryzykujemy dużo. Nasza propozycja to zakład za 20 zł a do wygrania będzie 258 zł.

Możesz również polubić…