Typ dnia kurs 1,75 – bundesliga 26/05/2021

typ dnia kurs

Typ dnia kurs 1,75 – bundesliga 26/05/2021. Baraż o grę w Bundeslidze w przyszłym sezonie wydaje się mieć zdecydowanego faworyta. Drużyna FC Koeln zmierzy się z Holstein Kiel i to gospodarze typowani są jako zwycięzcy pierwszego meczu oraz są faworytami do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Pierwszy mecz grają na własnym stadionie i zrobią wszystko by rozstrzygnąć losy dwumeczu już w pierwszym meczu.

Typ dnia kurs 1,75 – bundesliga 26/05/2021

FC Koeln w ostatniej kolejce uniknęło bezpośredniego spadku dzięki wygranej 1:0 z Schalke. Zwycięską bramkę zdobyli w końcówce meczu. Wcześniej prezentowali przyzwoitą formę, wygrywają między innym z RB Lipsk. Jednak słabsza pierwsza część sezonu spowodowała 16 lokatą w tabeli i konieczność gry w barażu o pozostanie w Bundeslidze.

Przeciwnik, drużyna Holstein Kiel przegrała awans bezpośredni w dwóch ostatnich kolejkach ponosząc dwie porażki. W efekcie czego spadli z drugiej na trzecią pozycję. Wcześniej rewelacyjnie spisywali się w meczach pucharu Niemiec gdzie niespodziewanie dotarli do półfinału eliminując po drodze między innymi Bayern Monachium. Dla tej drużyny był to udany ale męczący sezon. Uważamy, że zmęczenie będzie miało wpływ na wynik tego meczu. Obie drużyny są postrzegane jako nieobliczalne i nie raz pokazywały, że wszystko jest możliwe. Jednak w meczu o wysoką stawkę doświadczenie Koeln będzie miało znaczenie. Spodziewamy się dużo bramek i zwycięstwo Koeln, dla rbardziej odważnych polecamy zakład łączony: obie strzelą, Koeln wygra przy kursie 4.00.

Możesz również polubić…