Typ dnia, analizujemy mecz GKS – Arka.

Typ dnia na mecz Fortuny 1 Ligi pomiędzy GKS Jastrzębie a Arka Gdynia. Prezentujemy analizę meczu oraz nasze typy na ostatni mecz pierwszej ligi przed przerwą reprezentacyjną.

Typ dnia: GKS Jastrzębie – Arka Gdynia

Mecz w którym faworytem bukmacherów jest Arka. Kursy na to spotkanie wyglądają następująco:

  • GKS Jastrzębie: 4,85
  • Remis: 4,05
  • Arka Gdynia: 1,70

Nasz typ na ten mecz to oczywiście Arka. W zeszłym sezonie w obu meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywali piłkarze Arki. GKS w tych meczach nie strzelił nawet bramki. W obecnym sezonie to GKS zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając na koncie tylko jedno zwycięstwo. Arka natomiast gra w kratkę. Drużyna z aspiracjami do awansu do ekstraklasy raz wygrywa a raz przegrywa, zajmują miejsce w środku stawki. W tym meczu zagrają więc o zwycięstwo.

GKS w ostatnim meczu na własnym stadionie zremisował z Zagłębiem Sosnowiec, wcześniej jednak przegrali dwa mecze bez strzelonej bramki. Arka ostatnio przegrała ze Skrą a wcześniej pokonali GKS Katowice.

Proponujemy też typ na ilość goli. Kurs na OVER 1,5 wynosi 1,26. Uważamy, że w meczu zobaczymy minimum dwa gole. Bardziej ryzykowny zakład na OVER 2,5 o kursie 1,82 polecamy pod rozważenie. I na koniec ostatni typ bardziej w kategorii zabawy na dokładny wynik – obstawiamy 1:2.

Mecz można obstawiać u PZBUK. Zakładając teraz konto otrzymasz cashback nawet do 500 zł.

Możesz również polubić…