Typ dnia: Tobol – Zilina, Liga Konferencji

typ dnia - liga konferencji

W najbliższy czwartek rozegrane zostaną mecze eliminacyjne do Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Meczy jest naprawdę dużo a do rywalizacji dołączają kolejne drużyny. Postanowiliśmy wybrać jeden typ dnia oraz przeanalizować szanse. Nie jest łatwo z tylu meczy wybrać tylko jeden. Jednak w wielu meczach jest wyraźny faworyt o bardzo niskim kursie lub mecz wydaje się być wyrównany i może przeważyć dyspozycja dnia. Dlatego uważamy, że jednym z ciekawszych meczy jest pojedynek pomiędzy kazachstańską drużyną Tobol a słowacką Ziliną.

Tobol w poprzedniej rudzie sprawił niespodziankę i odrobił straty z pierwszego meczu z silniejszym przeciwnikiem, Hajdukiem Split. W pierwszym meczu Chorwaci pewnie wygrali 2:0. W rewanżu mimo, że do przerwy był bezbramkowy remis to drużyna z Kazachstanu wygrała 3:1. O awansie zadecydowała dogrywka, w której Tobol zdobył zwycięską bramkę. W lidze Tobol jest liderem a na własnym boisku jeszcze nie przegrał. W ostatnich latach w europejskich pucharach wiele wyżej rozstawionych drużyn miało problemy by wygrać na boisku w Kazachstanie.

Zilina natomiast jest już po dwóch rundach eliminacyjnych. W poprzedniej rundzie wyeliminowała Appolon. Natomiast na wcześniejszym etapie przegrała na wyjeździe z drużyną z Gruzji, Dila Gori. Liga słowacka dopiero co wystartowała i Zilina wygrała jak na razie oba mecze.

Wybraliśmy to spotkanie jako typ dnia i proponujemy zakład na wygraną gospodarzy. Uważamy, że kurs 2,7 jest bardzo atrakcyjny i warto obstawić. Mimo, że wg bukmacherów to Zilina jest faworytem tego meczu. Kluczowy tutaj będzie atut własnego boiska i to zadecyduje. Tobol już to udowodnił w poprzednim meczu.

W tej rundzie grają też dwie polskie drużyny: Raków oraz Śląsk. W poprzedniej rundzie prezentowaliśmy typy na mecze rewanżowe naszych drużyn. Teraz przeciwnicy są zdecydowanie silniejsi i mimo, że trzymamy kciuki za obie te drużyny nie obstawiamy zwycięstw. Zobaczymy jak potoczą się pierwsze spotkania i możliwe, że zaprezentujemy typy na mecze rewanżowe.

Możesz również polubić…