Typujemy mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata

typujemy katar

Typujemy mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Podobnie jak kilka dni temu wybieramy kilka meczy i tworzymy kupon. Ostatnio tylko jeden mecz nam nie wszedł, Włosi niespodziewanie zremisowali z Bułgarią. Na tą rundę meczy wybieramy tylko trzy spotkania. Tak się ułożył terminarz, że wiele meczy jest gdzie gra zdecydowany faworyt a kurs oscyluje w okolicach 1,10. Nie chcemy tym razem obstawiać takich meczy, dlatego wybraliśmy mniej meczy, ale za to z wyższym kursem.

Pierwszym meczem jaki wybieramy to sobotnie mecz, Serbia – Luksemburg. Serbowie to silna drużyna, o czym świadczy choćby remis z Portugalią. Mają lepszych i bardziej doświadczonych piłkarzy niż przeciwnicy. Luksemburg dość niespodziewanie ograł Irlandię i zajmuje trzecie miejsce w grupie. Wydaje się jednak, że jest to maksimum tej drużyny. W ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami Serbowie zawsze wygrywali. Kurs na wygraną gospodarzy to tylko 1,22.

Drugi mecz to już niedzielne starcie pomiędzy Bułgarią a Litwą. Bułgarzy trzy dni temu sprawili niespodziankę remisując z Mistrzami Europy, Włochami. Dlatego uważamy, że podbudowani sukcesem wygrają z ostatnią drużyną w grupie, czyli z Litwą. Litwa natomiast przegrywa mecz za meczem i zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Kurs na wygraną Bułgarii to 1,55.

Ostatnim meczem do kuponu to spotkanie Szwajcaria – Włochy. Obie drużyny spotkały się dość niedawno, na Mistrzostwach Europy w meczu grupowym. Włosi nie dali wtedy szans Szwajcarom, pewnie wygrywając 3:0. To będzie zupełnie inny mecz. Szwajcaria zagra u siebie, ale Włosi będą chcieli się zrehabilitować za wpadkę z przed kilku dni. Będzie to trudny mecz a kurs na Włochy wynosi 2,00. Typujemy, że po wyrównanym spotkaniu wygrają Włosi.

Typujemy mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata

Mamy więc kupon AKO z trzema zdarzeniami a kurs łączny wynosi 3,78. Gramy ponownie za 50 zł a do wygrania jest 166 zł. Kupon to tylko trzy mecze, z czego dwa są w miarę bezpieczne a jeden dość ryzykowny.

Możesz również polubić…