Typy dnia na weekend – po jednym meczu na każdy dzień

Po emocjach w meczach europejskich pucharach wracamy do meczów ligowych. Proponujemy typy dnia na weekend, na każdy dzień typujemy jeden mecz. Można z tych typów zbudować kupon luba zagrać każdy mecz oddzielnie. Jest w czym wybierać, coraz więcej lig już gra, więc wybór nie był oczywisty.

Piątek: Midtjylland – Vejle, typ: 1, kurs: 1,67

Liga duńska wystartowała wcześniej i drużyny rozegrały już po 3 spotkania. Midtjylland, drużyna walcząca o mistrzostwo zagra z ostatnią drużyną w lidze, z którą zawsze w ostatnich latach wygrywali, często bardzo wyraźnie jak 5:0 w ostatnim meczu. Vejle jak na razie dwie porażki i remis i zanosi się na kolejną porażkę.

Sobota: Sturm Graz – Altach, typ: 1, kurs: 1,51

Drużyna Sturm Graz rozpoczęła zmagania ligowe od trudnego meczu z Salzburgiem i porażki 1:3 pomimo prowadzenia. Następnie pokonała pewnie na wyjeździe Wolfsberger 4:1. Altach jak na razie w kratkę, jedno zwycięstwo i jedna porażka. Mimo, że obie drużyny mają tyle samo punktów to gospodarze są faworytami i strata punktów w tym meczu była by niespodzianką. W ostatnim meczu w Graz pomiędzy tymi drużynami niecały rok temu wygrał Sturm 4:0.

Niedziela: Basel – Servette, typ:1, kurs: 1,89

Mecz ligi szwajcarskiej. Basel złapało formę, wygrywa mecz za meczem, zarówno w meczach pucharowych jak i ligowych. Co więcej zwycięstwa są pewne i okazałe, jak 6:1 z Sion w ostatniej kolejce. Drużyny spotkały się ostatni raz w kwietniu tego toku i Basel pewnie wygrało 5:0. Kurs jest bardzo atrakcyjny dlatego wybraliśmy ten mecz. Ostatni raz kiedy Servette wygrało na boisku Basel to było w roku 1998. Ten sezon zaczęli od rozczarowania, odpadli z pucharów w dwumeczu z Molde, w lidze też już zdążyli przegrać jeden z meczy.

kupon-typy-dnia

Typy dnia: Kupon AKO czy SOLO

Wybór czy zagrać kupon czy obstawić mecze solo pozostawiamy Wam. Decydując się na kupon złożony z tych trzech meczy, kurs AKO wyniesie 4,77. Co oznaczy, że przy zakładzie za 50 zł będzie można wygrać 209,88 zł.

Możesz również polubić…