Typy na 1 Ligę, obstawiamy mecze

Typy na 1 Ligę, w oczekiwaniu na poniedziałkowy mecz Polska – Węgry prezentujemy typy na sobotę i niedzielę. Analizujemy mecze rozgrywane na zapleczu ekstraklasy. Sytuacja w Fortuna 1 Liga jest jeszcze otwarta. Wiele drużyn walczy o awans i wiele jest zagrożonych spadkiem. Nic jeszcze nie jest przesądzone. Dlatego każdy mecz jest emocjonujący i nie raz oglądaliśmy już wyniki które były zaskoczeniem.

Typy na 1 ligę

W sobotę grają obie drużyny z Łodzi i uważamy, że obie mogą wygrać. W pierwszym meczu, pogrążony w lekkim kryzysie ŁKS gra z GKS Katowice. ŁKS nie wygrał od czterech meczy i marzenia o awansie powoli się oddalają. Każda kolejna strata punktów jeszcze bardziej pokomplikuje ich sytuację. GKS natomiast nie przegrał od pięciu meczy. Patrząc na formę obu drużyn o GKS powinien być faworytem, my jednak liczymy na przełamaniu ŁKSu i zwycięstwo po kursie 2,00. Drugi sobotni mecz to Podbeskidzie – Widzew. Gospodarze grają w gratkę, zwycięstwa przeplatają z porażkami. Widzew jest liderem mimo, że od trzech zwycięstw nie wygrali. Porażka dziś wniosła by wiele komplikacji dlatego zagrają o zwycięstwo. Typujemy jednak X2 ze względu na nie przewidywalność Podbeskidzia. Kurs to 1,48.

W niedzielę w pierwszym meczu GKS Jastrzębie podejmuje Skrę Częstochowa. Jest to mecz gdzie bukmacherzy równo oceniają szanse tych drużyn więc remis wydaje się najbardziej prawdopodobny. My jednak wybieramy typ na ilość goli poniżej 2,5. Kurs na taki zakład to 1,72. W meczach Skry tylko cztery razy padało więcej goli. Drugi mecz tego dnia to Sandecja – Arka. Obie drużyny mają tyle samo punktów i są w strefie barażowej. Walka więc będzie o trzy punkty i o awans w tabeli. Arka wydaje się na papierze silniejsza i kurs na ich zwycięstwo jest niższy. Typujemy jednak 1X, ze względu na nierówną formę Arki.

Możesz również polubić…