Typy na dziś, prezentujemy szybki kupon na wieczór.

Prezentujemy szybkie typy na dziś, bez szczegółowej analizy. Kilka ciekawych meczy dziś wieczorem jest, dlatego wybieramy najciekawsze do obstawienia i tworzymy kupon. Jest to ostatnia kolejka przed przerwą reprezentacyjną, więc ostatnia szansa na kupon ligowy.

Zaczynamy od meczu dnia, czyli starcia gigantów z ligi angielskiej: Liverpool konta Manchester City. Na to spotkanie czekają kibice w całej Anglii i nie tylko. Jak to często bywa w takim przypadku nie ma jednoznacznego faworyta i widać to w kursach. Bukmacherzy oszacowali szanse obu ekip bardzo podobnie, natomiast nie sądzimy, że mecz zakończy się remisem. Obstawiamy w tym meczu zakład, że Manchester City nie strzeli więcej niż dwa gole, czyli UNDER 1,5. Kurs na taki zakład to 1,72. Całkiem atrakcyjny patrząc na ostatnie wyniki wyjazdowe drużyny z Manchesteru z silnymi drużynami.

Drugi typ to mecz ligi niemieckiej: Arminia – Leverkusen. Obstawiamy zwycięstwo gości po kursie 1,72. Arminia jest jedną z dwóch drużyn w lidze, które jeszcze w tym sezonie nie wygrały meczu. Z drugiej strony Bayer gra skutecznie i efektownie wygrywając mecz za meczem. Tak wysoki kurs na ten mecz można traktować jako okazja i warto zagrać.

Fiorentina – Napoli to mecz z ligi włoskiej gdzie typujemy wygraną Gości. Kurs na Napoli to 2,05, więc atrakcyjny jeśli spojrzymy na dyspozycje drużyny w lidze, która wygrała wszystkie swoje mecze tracąc przy tym tylko dwa gole. Z drugiej strony mamy drużynę Fiorentiny, która dość niespodziewanie dobrze rozpoczęła sezon. Uważamy jednak, że to Napoli ma więcej jakości i wygra ten mecz.

Ostatni nasz typ do kuponu to mecz ligi francuskiej pomiędzy Lorient a Clermont. Typujemy wygraną gospodarzy po kursie 2,40. Uważamy, że jest to atrakcyjny kurs patrząc na dyspozycje obu ekip i bukmacherzy źle ocenili szanse w tym meczu. Lorient w tym sezonie to drużyna własnego boiska z kompletem zwycięstw. Natomiast Clermont w ostatnich pięciu meczach tylko zdobyli dwa punkty.

Typy na dziś. Kupon AKO 14,56

Prezentujemy kupon z typami na dziś wieczór. Mamy cztery mecze z czterech topowych lig. Proponujemy zakład za 10 zł a do wygrania będzie 128,12 zł. Mecze można obstawiać u PZBUK. Zakładając teraz konto otrzymasz cashback nawet do 500 zł.

Możesz również polubić…