Typy na jutro, obstawiamy mecze Ligi Mistrzów

typy na jutro

Prezentujemy typy na jutro, typy na mecze Ligi Mistrzów. Wracają najważniejsze rozgrywki piłkarskie po przerwie między sezonowej. Obecna edycja zapowiada się niezwykle emocjonująco a los połączył w grupy wiele silnych zespołów, dzięki czemu będziemy mieli szlagier niemal w każdej kolejce. Tradycyjnie już Liga Mistrzów bez polskiego zespołu, Legia Warszawa odpadła w kwalifikacjach, jednak zagra w fazie grupowej Ligi Europa. Natomiast na jutro wybieramy mecze do obstawiania i tworzymy kupon AKO. Głównie obstawiamy na ilość goli licząc na emocjonujące mecze obfitujące w gole.

Kupon na Ligę Mistrzów

Pierwszy nasz typ to najciekawszy mecz tej kolejki, Barcelona – Bayern. Dawno nie widzieliśmy meczu gdzie Barcelona grając u siebie nie jest faworytem a kurs wynosi 3,45. Gospodarze nie grali meczu ligowego w tej kolejce więc mieli trochę więcej casu na przygotowanie się do meczu. Ostatni mecz tych drużyn to pamiętne 8:2. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze owocowały w gole, a po za wspomnianym wynikiem były jeszcze: 4:0, 3:0 czy 3:2. Dlatego nie obstawiamy kto wygra mecz tylko, że w meczu zobaczymy minimum trzy gole. Kurs na taki typ to 1,47.

Drugi mecz i drugi typ na ilość goli to mecz Malmoe – Juventus. Mistrz Szwecji udanie przeszedł kwalifikacje i po raz kolejny zagra w fazie grupowej. O awans z grupy będzie trudno a w pierwszej kolejce czeka ich mecz z Juventusem. Jeszcze miesiąc temu twierdzilibyśmy, że Juventus to murowany faworyt i mecz skończy się wysokim zwycięstwem. Jednak to w jaki sposób drużyna rozpoczęła sezon nakazuje zachować ostrożność. Nie będziemy ryzykować zwycięstwa Juventusu, tylko zagramy na ilość goli ze względu na lepszy kurs. Typ na powyżej 2,5 gola jest o kursie 1,66.

Ostatni mecz do naszego kuponu to Lille – Wolfsburg. Mecz pomiędzy drużynami, które jeszcze w zeszłym sezonie nie pomyślały by, że będą grać w Lidze Mistrzów. Mistrz Francji słabo rozpoczął sezon w lidze. Grają słabo, tracą punkty i gole. Wolfsburg wręcz przeciwnie, same zwycięstwa i dość niespodziewanie jest liderem. Zapowiada się wyrównany mecz, W którym obie drużyny zagają zachowawczo. Dlatego typujemy, że pierwsza połowa zakończy się remisem. Kurs na taki zakład wynosi 2,13.

Typy na jutro, obstawiamy mecze Ligi Mistrzów. Kupon AKO.

Proponujemy kupon z trzema typami. Ilość goli powyżej 2,5 w meczach Barcelony i Juventusu oraz remis do przerwy w meczu Lille – Wolfsburg. Kurs AKO naszego kuponu to 5,20 a przy zakładzie za 20 zł do wygrania mamy 91,52 zł.

Możesz również polubić…