Typy na ligę angielską, obstawiamy Premier League

Prezentujemy typy na ligę angielską. W weekend w Premier League rozegranie zostanie kilka interesujących meczy, dlatego postanowiliśmy przeanalizować najciekawsze. Przedstawiamy typy na te mecze wraz z krótką analizą. Nie jest to kupon ako lecz pojedyncze typy tak by każdy mógł wykorzystać według potrzeby.

typy na ligę angielską

Typy na ligę angielską

Na początek mecz Brighton – Liverpool, faworytem goście z kursem 1,52. Brighton na początku sezonu prezentowało się zaskakująco dobrze, w kilku meczach niespodziewanie wyrwało punkty faworytom, np. Liverpoolowi w pierwszym meczu zakończonym remisem 2:2. Teraz są natomiast w dużo gorszej dyspozycji, cztery ostatnie mecze to cztery porażki. Liverpool jest obecnie w formie, wygrywają mecz za meczem we wszystkich rozgrywkach. Nie mogą sobie pozwolić w tym meczu na wpadkę jeśli chcą dalej walczyć o mistrzostwo. Obstawiamy wygraną Liverpoolu.

Manchester United – Tottenham to kolejny mecz jaki wybraliśmy do obstawiania. Obie drużyny grają ostatnio w kratkę i trudno przewidzieć w jakiej są aktualnie formie. Manchester będzie chciał zrewanżować się za ostatnią porażkę derbową i wykorzystać atut swojego boiska. Tottenham zagra o wszystko aby nie stracić kontaktu z czołówką. Zaryzykujemy, że mecz zakończy się zatem remisem po kursie 3,45.

Następny mecz to Arsenal – Leicester. W tym meczu faworytem bukmacherów są gospodarze przy kursie 1,50. My nie widzimy w Arsenału tak zdecydowanego faworyta i nie ryzykujemy takiego zakładu po takim kursie, mimo że Arsenal wygrał cztery ostatnie mecze. Jest to drużyna, która ma bardzo nierówną formę i dość często w tym sezonie przegrywała będąc faworytem. Zamiast tego proponujemy zakład BTTS za 1,75.

Ostatni mecz to West Ham – Aston Villa. Zapowiada się wyrównany mecz a każdy wynik jest możliwy. Aston Villa po słabym początku gra coraz lepiej, ostatnie trzy mecze to same wygrane bez straconej bramki. West Ham łatwo się nie podda więc spodziewamy się sporo bramek. Obstawiamy over 2,5 gola po kursie 1,95.

Możesz również polubić…