Typy na Ligę Europy

typy na ligę europy betcris

Przedstawiamy najciekawsze typy na Ligę Europy. Podobnie jak Liga Mistrzów, rozgrywki Ligi Europy są na półmetku i wkraczają w decydującą fazę. Nas najbardziej interesuje mecz jedynej polskiej drużyny w europejskich pucharach w tym sezonie, czyli mecz Legii Warszawa z Napoli. W tym meczu Legia nie będzie faworytem, a patrząc na aktualną formę Mistrzów Polski to zwycięstwo wydaje się mało realne. Polecamy obstawić zatem na ilość goli, wydaje nam się, że trzy gole w tym meczu padną.

Typy na Ligę Europy

Pierwsza nasza propozycja to mecz Lyon – Sparta. Kurs na Lyon to tylko 1,43, ale jeśli Lyon wygra ten mecz to zapewni sobie awans. Zakładamy, że francuska drużyna zagra tak skutecznie jak w ostatnich meczach i dzięki temu zapewni sobie spokój na kolejne mecze.

Dynamo Zagrzeb – Rapid Wiedeń to nasz kolejny typ. W pierwszym meczu wygrali Austriacy, jednak Dynamo na własnym boisku jest inną drużyną. Kurs w miarę atrakcyjny – 1,76. Liczymy, że Chorwaci zrewanżują się za porażkę i zrobią wszystko by wygrać i przybliżyć się do awansu z grupy.

Ostatni typ to mecz Galatasaray – Lokomotiw Moskwa, gdzie obstawiamy zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,80. Turcy są liderem w grupie i są bez porażki, Lokomotiw jest na ostatnim miejscu i są bez zwycięstwa. Turecki drużyny słyną z tego, że w pucharach na własnych boiskach ciężko je pokonać.

Tylko trzy typy prezentujemy, wydają się bezpieczne. Wszystkie kursy są od BetCris, gdzie zakładając konto otrzymasz 250 zł na start.

Możesz również polubić…