Typy na ligę hiszpańską, obstawiamy czwartkowe mecze.

Prezentujemy typy na ligę hiszpańską. Już w czwartek dokończenie kolejki, zostaną rozegrane cztery ostatnie mecze. Przeanalizowaliśmy wszystkie i przedstawimy typy. Nie obstawiamy kuponu, tylko same typy. Tak by każdy wybrał dla siebie wedle potrzeby, jeden typ, dwa, a może cztery.

typy na ligę hiszpańską

Typy na ligę hiszpańską

Zaczynamy od meczu Espanyol – RayoVallecano. Analizując statystyki, ostatnie wyniki oraz grę obu zespołów wydaję się, że kurs na Espanyol jest bardzo atrakcyjny. Bukmacherzy proponują 2,55 na wygraną gospodarzy. Espanyol wygrał trzy ostatnie mecze domowe nie tracąc bramki. Rayo na wyjazdach wygrało tylko raz, we wrześniu na początku sezonu.

Kolejny typ jest z meczu Levante – Sevilla. W tym meczu na papierze faworytem są goście. Kurs na Sevillę to 2,15. Levante zajmowało ostatnie miejsce i było głównym kandydatem do spadku. Jednak dwie wygrane w trzech ostatnich meczach dały kibicom jeszcze nadzieję na utrzymanie. Sevilla w meczach wyjazdowych jest zdecydowanie słabsza niż u siebie, często remisuje ale mało traci bramek. Uważamy, że przy tym kursie warto spróbować, dużo prawdopodobieństwo, że Sevilla wygra 1:0.

Następny mecz to Cadiz – Bilbao. Gospodarze w ostatniej kolejce pokonali Barcelonę, dzięki czemu opuścili strefę spadkową. W tym meczu nie typujemy kto wygra tylko gramy na ilość bramek. Obie te drużyny nie strzelają zbyt wiele goli. Co więcej Cadiz na własnym boisku strzela mało a Bilbao na wyjazdach tylko 11 goli w 16 meczach. Typujemy poniżej 2,5 gola po kursie 1,57.

Na koniec najciekawszy mecz Real Sociedad – Barcelona. Sociedad walczy jeszcze o czwarte miejsce. Na własnym boisku grają bardzo skutecznie w obronie, do tej pory tylko 6 straconych goli. Barcelona po świetnym meczy z Realem gra coraz mniej atrakcyjniej, dodatkowo liczne problemy kadrowe związane z kontuzjami sprawiły, że walka o mistrzostwo jest już praktycznie przegrana a drużyna odpadła z pucharów. Rok temu Barcelona wygrała 1:6 i liczymy teraz na powtórkę, kurs na Barcę to 2,20.

Możesz również polubić…